Dark Mode

Результати брифінгу МОЗ за 16 листопада

Результати брифінгу МОЗ за 16 листопада

Очільник МОЗ 14 листопада отримав позитивний тест на COVID-19. Наразі він перебуває вдома на самоізоляції, продовжує працювати дистанційно та в режимі онлайн ділиться своїм досвідом як пацієнта. Свій “шлях пацієнта” міністр Максим Степанов розпочав зі звернення до контакт-центру МОЗ. Йому було надано номер телефону лікаря, який проконсультував міністра відповідно до протоколу лікування коронавірусної хвороби.

 

За результатами звернення до контакт-центру міністр доручив якнайшвидше вирішити питання підписання онлайн-декларацій із сімейними лікарями. Крім цього, у разі відсутності сімейного лікаря та можливості підписання декларації будь-який громадянин має бути забезпечений консультаціями фахівця щодо перебігу хвороби.

 

 За розрахунками МОЗ, запровадження карантину “вихідного дня”, за умови дотримання передбачених обмежень, дозволить зупинити стрімке зростання захворюваності на COVID-19. Аналогічний механізм протидії поширення хвороби був запроваджений влітку в Ізраїлі, що дозволило країні за три тижні зменшити показник захворюваності на 20%.

Детальніше про брифінг та статистику.

 

Ангеліна Овсієнко

 

коментар / Reply From