Dark Mode
Заборона мобільних телефонів у школах: у Верховній Раді зареєстрували новий законопроект

Заборона мобільних телефонів у школах: у Верховній Раді зареєстрували новий законопроект

У Верховній Раді України зареєстровано Проект Закону №4226 від 16 жовтня 2020 року «Про внесення змін до Закону України "Про повну загальну середню освіту" щодо заборони використання мобільних телефонів та інших пристроїв, що мають підключення до інтернету». Про це повідомляє  Pidgorodne.Info  з посиланням на Юридичний телеграм-канал «Адвокат Права». 

 

У пояснювальній записці зазначається, що законопроектом пропонується доповнення до Закону України "Про повну загальну середню освіту".

 

Зокрема, запропоновано встановити заборону використання мобільних телефонів та інших пристроїв, що мають підключення до інтернету, усіма учасниками освітнього процесу під час проведення навчальних занять за винятком використання таких пристроїв в освітніх цілях та дітьми з особливими освітніми потребами.

 

Також проектом встановлено, що порядок користування мобільним зв'язком та іншими пристроями, що мають підключення до інтернету, у закладах ЗСО визначається керівниками загальноосвітніх навчальних закладів за участю учнівського та батьківського та інших органів самоврядування.

коментар / Reply From