Dark Mode
Як і де можна пройти аналіз на  COVID-19 у Підгородньому

Як і де можна пройти аналіз на COVID-19 у Підгородньому

На території амбулаторії в м.Підгородне, «Терапія +» працює лабораторія БІОТЕК,  яка знаходиться на вул.Шосейна 88-А.

 

В даній лабораторії проводиться широкий перелік аналізів , а також аналіз на COVID-19 методом ІФА.

 

Пройти аналіз на COVID-19 можна лише за направленням лікаря, не враховуючи окремі випадки, наприклад, коли людина від’їжджає закордон.

 

Такий аналіз обійдеться людини у 350 гривень. Результати аналізу можна отримати на наступний день після обстеження. 

 

Пройти аналіз на COVID-19 у лабораторії можна у вівторок та четверг з 8:00 до 12:00.

 

Якщо ви хочете дізнатися детальну інформацію – звертайтеся за контактним номером телефону: 097 366 54 24.

 

Довідник:  

Що таке ІФА тестування?

 

Імуноферментний аналіз (ІФА) – це спосіб визначення сполук, або вірусів чи макромолекул, що проводиться на основі специфічної реакції “антиген-антитіло”. Антитіла зв’язуються виключно з певними антигенами (чужорідними для організму сполуками) – і ні з якими іншими.

 

 За оцінками експертів, тест за ІФА-технологією є точнішим у порівнянні з експрес-тестом і надає вищу достовірність результату: якщо точність ІФА-тесту становить 84%, то експрес – близько 60%.Спосіб дозволяє виявити наявність в крові людини специфічних антитіл до коронавірусу (IgG до SARS-CoV-2). Ці антитіла можуть виявлятися, починаючи з 9 дня захворювання, і зберігатися в організмі людини до півтора роки. Їх кількість змінюється в залежності від стадії захворювання. Присутність IgG (антитіл “пам’яті”) свідчить про те, що пацієнт вже зустрічався з вірусом і має до нього імунітет.

 

ІФА-тести призначені лише для професійного використання. Тобто його неможливо буде купити в аптеці, крапнути краплю крові і почекати результату. Він призначений лише для лабораторного професійного використання. Аналіз триває 1,5-2 години.

 

ІФА (ІХЛА) (імуноферментний і імунохемілюмінесцентний аналіз) – це дослідження по крові з вени, за допомогою якого виявляють імунну відповідь до вірусу.

 

Даний тип тестів представлений в двох форматах: експрес-тести на антитіла (ІХА) і звичайний імуноферментний аналіз (ІФА), який, з одного боку, визначає, чи зустрічалася людина з вірусом (чи є антитіла), з іншого боку, показує, що у нього може бути імунітет.

коментар / Reply From