Dark Mode
Приватбанк запустив функцію, яка потрібна кожному

Приватбанк запустив функцію, яка потрібна кожному

Нещодавно Приватбанк запустив функцію, яка цікава будь-якому українцю, а саме – можливість оплати послуг і покупок за допомогою чат-ботів Viber. Цю можливість компанія Rakuten запустила порівняно недавно. Тепер, як зазначають самі розробники, зовсім не обов’язково відвідувати будь-які сайти для здійснення оплати. Про це повідомляє Pidgorodne.Info з посиланням на GSMinfo.

 

Як буде виглядати послуга

 

Сутність послуги досить проста – ви можете оплатити потрібний вам товар прямо через месенджер Viber. Приватбанк надасть вам платіжну систему, за допомогою якої ви зможете зробити транзакцію. Алгоритм використання послуги наступний:

 

1. Поповніть свій рахунок в месенджері. Це можна зробити безпосередньо за допомогою Privat24.

2. Виберіть чат-бот офіційного постачальника послуг або товарів. Ви можете визначити його по синій галочці, цей символ означає, що продавець надійний, а угода повністю безпечна.

3. Перейдіть в меню чату і виберіть там потрібний товар або послугу.

4. Перерахуйте кошти в меню оплати.

 

На даний момент послуга працює з такими системами, як Google Pay, Liqpay, FacebookPay і Apple Pay. Надалі вона почне працювати і з іншими платіжними системами.

 

Також ПриватБанк став першим банком в Україні, який налагодив випуск спеціальних карт системи UnionPay International. Це, можна сказати, «майже PayPal»: даними картками ви можете розплачуватися більш ніж в ста сімдесяти країнах світу, а також користуватися спеціальними знижками і пропозиціями для постійних клієнтів. Ви можете оформити картки системи UnionPay International рівня Classic і Gold вже починаючи з шостого листопада в будь-якому відділенні ПриватБанку. Найближчим часом також очікується запуск можливості отримати цю картку без відвідування відділень банку, це буде доступно вже на всій території нашої країни.

Ангеліна Овсієнко

коментар / Reply From