Dark Mode
Новорічні свята 2021: Як будуть працювати банківські установи та пошта

Новорічні свята 2021: Як будуть працювати банківські установи та пошта

Установи в Україні будуть працювати за розкладом вихідних днів, які визначив уряд

 

У період новорічних і різдвяних свят очікуються додаткові вихідні. Банківські установи і пошта в період новорічних свят працюватимуть за розкладом вихідних днів, які визначив уряд. Про це повідомляє Pidgorodne.Info з посиланням на 112.ua.

 

Банки в Україні працюватимуть 31 грудня, проте в скороченому режимі, тому всі фінансові питання рекомендується закрити до 14:00.

 

Повний робочий день в банківських установах буде 4 і 5 січня. 6 січня робочий день скоротять на годину, а ось 7 і 8 січня - вихідні.

 

"Нова пошта" буде працювати 31 грудня по скороченим графіком до 18:00. 1 січня - вихідний, а з 2 по 5 січня "Нова пошта" буде працювати за звичайним графіком. 6 січня буде скорочений графік до 18:00. 7 і 8 січня - вихідний.

 

"Укрпошта" також буде вихідний 1 і 7 січня. З 2 по 5 січня пошта працюватиме за звичайним графіком, а 6 січня - скорочений графік. З 8 січня відділення пошти будуть працювати в звичайному режимі.

 

Відзначимо, що в період новорічних і різдвяних свят найбільш завантажені відділення "Укрпошти" по всій Україні будуть працювати без вихідних. Більшість з них розташовані в обласних центрах і великих містах.

 

Перелік відділень "Укрпошти" у Дніпропетровській області, які будуть працювати на Новий рік і Різдво:

Ангеліна Овсієнко

коментар / Reply From