Dark Mode

Щотижня на Дніпропетровщині складають 150 протоколів щодо порушень ПДР - речник патрульної поліції

Щотижня на Дніпропетровщині складають 150 протоколів щодо порушень ПДР - речник патрульної поліції

З початку року на Дніпропетровщині сталася 1731 ДТП з потерпілими. Загинули 223 людини, 201 людина травмована. Як розповів в ефірі програми «Сьогодні. Головне» на Суспільному речник патрульної поліції Дніпропетровщини Павло Карманов, у порівнянні з минулим роком кількість ДТП з потерпілими зменшилася.

 

«Якщо мова йде про ДТП з потерпілими, то цифра йде на зниження. У минулому році за аналогічний період таких ДТП сталося 1947, 253 людини загинули внаслідок ДТП», - зазначив Павло Карманов.

 

За словами речника обласної патрульної поліції, будь-яке порушення правил дорожнього руху кваліфікується як «Порушення правил дорожнього руху, що призвело до пошкодження транспортних засобів». Серед причин, що найчастіше призводять до аварій - перевищення безпечної швидкості, недотримання дистанції, порушення правил маневрування та порушення правил проїзду перехресть.

 

«Дозволена швидкість в межах міста це 50 км на годину. Про це кажуть правила дорожнього руху. Звичайно, є деякі ділянки, на яких у літній час встановлювали обмеження швидкості трохи більше - 70 кілометрів на годину. Це проспект Малиновського, вулиця Набережна Заводська. Але наразі, на зимовий період, повертається звичайне обмеження у 50 км на годину», - сказав Павло Карманов.

 

Він також зауважив, що в середньому патрульні щотижня складають близько 150 протоколів щодо порушення правил дорожнього руху. І ця цифра досить «стабільна»: ця кількість у порівнянні з минулим роком не збільшується, але і не зменшується.

 

 

 

коментар / Reply From