Dark Mode

Чи можна залишати смартфон на зарядці всю ніч і на що це може вплинути

Чи можна залишати смартфон на зарядці всю ніч і на що це може вплинути

Багато користувачів з побоюванням ставляться до затії установки смартфона на нічну зарядку. Вони бояться, що смартфон перегріється або зовсім загориться. У нашій статті ви знайдете вичерпну інформацію по цій темі, і будете знати – підтверджені ці побоювання якимись фактами чи ні.

 

Чого бояться користувачі

Багато власників смартфонів думають, що якщо поставити апарат на зарядку на ніч, то навіть по досягненню батареєю позначки 100%, вона все ще буде отримувати ресурси від адаптера, що за підсумком призведе до перегріву, поломки або навіть загоряння. Це не вірно. У сучасних пристроїв батарея влаштована таким чином, що після досягнення максимального заряду зарядка припиняється автоматично. Тобто, відразу після того, як акумулятор заповнить всі свої ресурси, процес припиниться.

 

 

А ті побоювання, які ми описали вище, застосовні тільки в разі старих пристроїв, які оснащувалися НЕ літій-полімерними акумуляторами, а нікель-кадмієвими.

 

Однак, є один нюанс. Цілком ймовірно, що якийсь із фонових додатків буде розряджати смартфон, знижуючи рівень його заряду на кілька відсотків. Як тільки це відбудеться, процес зарядки може ініціюватися знову. Щоб цього не сталося, перед підключенням пристрою до розетки, рекомендуємо закривати всі фонові програми.

 

Як правильно ставити смартфон на нічну зарядку

Фахівці стверджують, що для того, щоб акумулятор пропрацював як можна довше, потрібно підтримувати його рівень заряду в діапазоні від 30 до 80%. В цьому випадку нічна зарядка може зіграти злий жарт, тому що вчасно відключити пристрій від розетки проблематично.

 

Однак, вирішити проблему дуже легко. В наш час, в фірмових прошивках багатьох пристроїв є спеціальні утиліти, що дозволяють виставити значення батареї, по досягненню яких зарядка припиниться. Пошукайте її в розділі налаштувань, пов’язаних з акумулятором. Якщо ж там порожньо, то завантажити відповідний софт можна в Плей Маркеті. Після його установки ви зможете виставити значення, вище яких батарея заряджатися не буде.

 

Сподіваємося, що завдяки нашій статті ви тепер знаєте, чи можна ставити смартфон на нічну зарядку чи ні.

 

 

Ангеліна Овсієнко

 

коментар / Reply From