Dark Mode

У МОЗ розповіли, як запобігти повторному зараженню на COVID-19

У МОЗ розповіли, як запобігти повторному зараженню на COVID-19
 

 

У Міністерстві охорони здоров'я розповіли, як запобігти повторному зараженню на COVID-19.

 

Як передає Pidgorodne.Info з посиланням на УНІАН, про це на прес-конференції повідомила завідувач кафедри епідеміології Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, головний спеціаліст МОЗ з питань епідеміології Наталія Виноград.

 

За її словами, повторне захворювання на COVID-19 може бути або новим зараженням або реактивацією збудника першого випадку, який тривалий час зберігався в організмі в латентному стані.

 

Виноград підкреслила, що повторні нові захворювання дуже часто стають серед представників груп ризику, зокрема серед медиків, яким майже неможливо дотримуватися дистанції як запобіжного заходу.

 

"І в цьому плані найоптимальнішим і найважливішим підходом є перш за все захист “вхідних воріт” для збудника. І це не лише верхні дихальні шляхи, а й очі", - зазначила вона.

 

Епідеміолог підкреслила, що наступними важливими запобіжниками від інфікування є дистанція та ретельне провітрювання приміщення, особливо у закладах охорони здоров’я.

 

"Це природне вентилювання шляхом відкриття двох вікон або дверей, які розташовані навпроти", - пояснила Виноград.

 

Крім того, вона наголосила, що достатньо тривалий час після перенесення COVID-19 організм потребує мінімізації навантажень.

 

За словами фахівців, завдяки цьому організм зможе адаптуватися та вийти зі стану постхвороби, що значно посилить його можливість до опору проти нового зараження і зменшить ймовірність повторного захворювання.
 
 
 
Ангеліна Овсієнко

коментар / Reply From