Dark Mode
 • середа, 27 Вересня 2023

Свята та вихідні в Україні 2021: календар на весь рік

Свята та вихідні в Україні 2021: календар на весь рік

Рік розпочався традиційними тривалими новорічними вихідними. Багатим на свята буде також і травень.


У новому, 2021-ому, році в Україні традиційно відзначатиметься чимало державних і релігійних свят, які додадуть вихідних днів.


Частина свят мають сталу дату, а деякі з них є перехідними й кожного року святкуються в різні дні. Загалом у 2021 році на українців очікує понад десяток офіційних святкових днів.

 

Як і зазвичай, рік розпочався довгими новорічно-різдвяними святами, завдяки яким українці мають також декілька вихідних днів. Традиційно багатим на свята й, відповідно, вихідні буде травень. Звісно ж, у новому році відзначатимуться важливі для держави свята – День Конституції та День незалежності України.

 

Свята у 2021 році: календар на рік

 • 1 січня (п’ятниця) - Новий рік
 • 7 січня (четвер) - Різдво Христове, православне
 • 8 березня (понеділок) - Міжнародний жіночий день
 • 1 травня (субота) - День міжнародної солідарності трудящих
 • 2 травня (неділя) - Великдень
 • 9 травня (неділя) - День Перемоги
 • 20 червня (неділя) - Трійця
 • 28 червня (понеділок) - День Конституції України
 • 24 серпня (вівторок) - День незалежності України
 • 14 жовтня (четвер) - День захисника України
 • 25 грудня (субота) - Різдво Христове, католицьке
Святкові вихідні 2021 року

 

Січень 2021

У перший місяць нового року українці мають 2 додаткові офіційні вихідні дні – 1 січня та 7 січня. Крім того, згідно з розпорядженням уряду, вихідною також стане п'ятниця, 8 січня. Таким чином, на Різдво в Україні буде 4 вихідних поспіль – з 7 по 10 січня. Таке перенесення доведеться відпрацювати у суботу, 16 січня.

 

Березень 2021

Цього року Міжнародний жіночий день (8 березня) припадає на понеділок. Тому цього дня українці матимуть вихідний.

 

Травень 2021

1 травня, коли святкується День праці, у новому році буде в суботу, а вже наступного дня, 2 травня, в Україні святкуватимуть православний Великдень. За кілька днів, а саме – в неділю, 9 травня, традиційно відзначатиметься День Перемоги. Оскільки всі три свята припадають на вихідні, то українці отримають додаткові дні для відпочинку.

 

Червень 2021

У перший місяць літа цього року в Україні відзначатимуть два державні свята – Трійцю та День Конституції. Завдяки їм мають бути додаткові вихідні у червні.

 

Серпень 2021

Цього місяця Україна відзначатиме головне своє свято – День незалежності. 24 серпня у 2021 році припадає на вівторок, тож цей день стане вихідним. Цей місяць потішить українців тривалими вихідними – з 21 по 24 серпня, адже понеділок, 23 серпня, також буде неробочим днем. Замість нього робочою буде субота, 28 серпня.

 

Жовтень 2021

День захисника України, який щорічно відзначають 14 жовтня, припадає на четвер, відповідно, він буде вихідним. Наступного дня українці також відпочиватимуть, але доведеться відпрацювати в суботу, 23 жовтня. Відповідно, у другий місяць осені в Україні буде чотириденний святковий вікенд – з 14 по 17 жовтня.

 

Грудень 2021

Останній місяць року в Україні примітний одним офіційним святом – це католицьке Різдво, яке святкується 25 грудня. Цього року воно припадає на суботу, тож наступний понеділок, 27 грудня, має бути неробочим днем.
 

Ангеліна Овсієнко

коментар / Reply From