Dark Mode

Нові земельні права: як отримати безкоштовну консультацію

Нові земельні права: як отримати безкоштовну консультацію

Уже влітку в Україні відкриють ринок землі. Як правильно розпорядитися власною ділянкою або придбати кілька гектарів? Отримати безкоштовну консультацію можна у центрах правової допомоги.

 

Про це розповів начальник відділу департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА Сергій Корнієвський, - пише Pidgorodne.Info з посиланням на 34 телеканал.

 

«Земельна реформа – топова тема для українців. За роз’ясненнями нового Закону краще звернутися до юристів. На Дніпропетровщині – 32 осередки безоплатної правової допомоги. Отримати консультацію можна і онлайн», – розповів начальник відділу департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА Сергій Корнієвський.

 

Центри правової допомоги працюють у Дніпрі, Павлограді, Нікополі, Кам’янському, Кривому Розі. Отримати безкоштовну консультацію можна і в бюро. Їх в області 27.

 

Фахівці виїжджають у райони. Про майбутню зустріч інформує сільрада.

 

«Консультуємо землевласників про нові права та можливості. Як розпорядитися майном та захистити його у разі потреби», – сказала в. о. директора Регіонального центру у Дніпропетровській області Ніна Тутова.

 

Правову допомогу можна отримати й онлайн. Або звернутися на гарячу лінію: 0 800 213 103. Працює цілодобово та безкоштовно.

 

 

Ангеліна Овсієнко

коментар / Reply From