Dark Mode

Жителі Підгородненської громади створили петицію про зменшення витрат на оплату праці міського голови

Жителі Підгородненської громади створили петицію про зменшення витрат на оплату праці міського голови

Жителі Підгородненської громади обурені розмірами заробітної плати та премій, які отримує міський голова Підгородненської ТГ Андрій Горб.

 

Лише за 2021 рік міський голова отримав  з бюджету громади 1099050 грн.

 

 

 

Для прикладу наведемо мера Києва Віталія Кличка, який за 2021 рік отримав 640 712 гривень.

 

В комерційних структурах зарплату можна отримати лише  після виконання роботи. В Підгородненській громаді все навпаки. Депутати міськради вже призначили міському голові зарплату та премію на 2022 рік.

 

За формулою, записаною у рішенні цифра буде не менша за торішню.

 

Тому небайдужі жителі громади створили електронну петицію зменшення витрат на оплату праці міського голови на 50%.

 

"Петиція про встановлення справедливої заробітної платні Підгородненському міському голові.

Мають місце недоліки у роботі Горба Андрія Івановича на посаді міського голови за 2021 р. це: постійне користування соцмережами у робочий час, зневажливе ставлення до громадян яке проявляється постійно у образливих висловах на їх адресу, розвал комунального підприємства КП ЕТС міста Підгородне, постійний популізм, факти порушення права громадян на участь у місцевому самоврядуванні, невиконання зобов’язань щодо відновлення мосту через р. Кільчень та інших. За всі ці послуги міський голова за 2021 рік отримав загалом біля мільйона гривень.
Для підвищення показників у діяльності Андрія Горба пропонуємо на 2022 рік зменшити витрати на оплату праці міського голови на 50% від рівня 2021 р. шляхом зменшення премії", - йдеться у петиції.

 

Тож, всі бажаючі можуть взяти участь у підписанні електронної петиції за посиланням: https://petition.e-dem.ua/pidhorodne/Petition/View/1?fbclid=IwAR16osBWyioRCWhyU4HTGw6gH0WY9t84hr7DYm80AmT14K8bDAoEVdoKkTk

 

Для розгляду петиції необхідно зібрати 500 підписів.

 

До кінця збору залишилося 45 днів.

 

Тож, якщо ви хочете жити у справедливій громаді, хочете, щоб бюджет громади використовували доцільно - то ця петиція для вас!

 

Ми самі будуємо громаду!Давайте зробимо нашу громаду справедливою!

 

 

 

 

коментар / Reply From