Дніпровська районна рада хоче скасувати рішення про передачу Будинку побуту Підгородненській громаді
![Дніпровська районна рада хоче скасувати рішення про передачу Будинку побуту Підгородненській громаді](https://www.pidgorodne.info/default-image/default-730x400.png )
Дніпровька районна рада опублікувала документ Проєкту рішення про скасування рішення про надання згоди на передачу КП Промінь, тобто Будинку побуту, який знаходиться у м. Підгородне на вул. Центральній, Підгородненської ОТГ.
" Керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 64-1 Бюджетного кодексу України, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань будівництва, комунальної власності, житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою, районна рада вирішила:
Скасувати рішення Дніпровської районної ради від 09 вересня 2020 року № 655-30/VІІ «Про надання згоди на передачу комунального підприємства побутового обслуговування населення «Промінь» Дніпровської районної ради Дніпропетровської області» зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дніпровського району у комунальну власність Підгородненської міської ради»." - йдеться у документі.
Голосування щодо даного проєкту депутатами відбудеться вже завтра, 28 січня.