Dark Mode

Гороскоп на 11 березня: що чекає сьогодні на Тельців, Дів, Риб та інші знаки Зодіаку

Гороскоп на 11 березня: що чекає сьогодні на Тельців, Дів, Риб та інші знаки Зодіаку

Сьогодні зірки обіцяють продуктивний день, коли незвичайна ясність думки дозволить діяти рішуче. 

 

Про це пише "1001 гороскоп".

 

Овен

Сьогодні життя Овна буде сповнене яскравих, феєричних емоцій і вражень. Не надавайте значення дрібним прикрим дрібницям, щоб не затьмарювати своєї радості. Тілець

Тілець буде відчувати труднощі з самоорганізацією і дисципліною. Ви занудьгуєте і захочете відволіктися від повсякденної рутини на яке-небудь приємне і не найкорисніше заняття.

 

Близнюки

Близнюків буде кидати з боку в бік, а їх плани будуть стрімко змінюватися. Цей настрій може серйозно перешкодити здійсненню ваших планів. 

 

Рак

Рак буде зривати весь накопичений негатив на всіх навколо. Чи варто дивуватися, якщо день при такому настрої пройде в конфліктах і сварках?

 

Лев

Лев здатний легко захопитися найрізноманітнішими речами. До кінця дня ви вже самі перестанете розуміти, що вам більше подобається і куди тягне. 

 

Діва

Діва ризикує несподівано для себе захопитися якою-небудь малозначущою нісенітницею, яка відведе вас убік від дійсно важливих справ. 

 

Терези

Терези захочуть опинитися в центрі уваги і щоб все крутилося навколо них. Вони чимало здивуються, коли зрозуміють, що у зірок щодо них інші плани. 

 

Скорпіон

У Скорпіона проявляться диктаторські замашки. Якщо Скорпіон не хоче надмірно загострювати обстановку, йому не завадить зменшити кількість командирських ноток в своєму голосі.

 

Стрілець

У Стрільця в голові засяде нав'язлива ідея з приводу роботи. Будь - яку свою думку ви захочете втілити в життя і будете схиляти до цього оточуючих. 

 

Козеріг

Козерогу буде важко зрозуміти, чому найприємніші задоволення за сумісництвом є ще й гріхами. Вони будуть переконані: зайвий шматочок торта або поцілунок ще нікому не шкодив. 

 

Водолій

У Водолія може прокинутися нездоланне бажання покомандувати оточуючими. Зірки радять стримувати цей свій порив. 

 

Риби

Обставини будуть примушувати риб зібратися, взяти себе в руки і почати діяти рішуче. Змінити ваше життя, крім вас, не може ніхто. 
 

Ангеліна Овсієнко

коментар / Reply From