Dark Mode

В Україну йде похолодання: коли чекати на мороз та сніг

В Україну йде похолодання: коли чекати на мороз та сніг

До Різдва в Україні поступово буде знижуватися температура повітря, а вже після свята невеликий денний "мінус" охолодить західні регіони. Окрім того, Різдво, попри аномально теплу температуру повітря, може все ж бути сніжним.

 

Яким буде прогноз погоди найближчими днями

5 та 6 січня в Україні все ще втримається тепла погода. Найпрохолодніше буде на Сході, де повітря прогріється всього лиш до 0…+5 градусів. А найтепліше – на Півдні, приміром, у Криму стовпчики термометрів підіймуться до позначки у +10…+12 градусів. Про це інформує Pidgorodne.Info з посиланням на 24 канал з посиланням на прогноз погоди Укргідрометцентру.

 

5 січня мокрий сніг можливий лише на Житомирщині, на решті території, окрім Сходу, слід очікувати дощі. А ось 6 січня буде сонячно та сухо.

6 січня стане ще тепліше / Скриншот з сайту Укргідрометцентру

 

Вже на Різдво, 7 січня температура повітря дещо знизиться, майже по всій Україні, крім Півдня, синоптики передбачають дощі зі снігом.

Прогноз погоди на Різдво, 7 січня, від Укргідрометцентру

Коли наступить похолодання

Перший морозець вдарить на Заході 8 січня. При цьому на Волині та Рівненщині ще може сніжити. І вдень, і ввечері температура повітря у західних областях коливатиметься від -1 до +1 градуса.

 

На решті території України буде тепліше. Так, у Центрі та на Сході очікується +2…+4 градуси тепла. А ось у південних регіонах – +5…7 градусів.

Погода на 8 січня / Скриншот із сайту Укргідрометцентру

З 9 січня похолодання стане суттєвішим. Зокрема, знизиться нічна температура повітря, а "мінус" добереться до центральних та північних областей. Тим часом на Схід очікує мокрий сніг із дощем.

"На Різдво погода погіршиться, а від 9 – 10 січня буде вторгнення холодного повітря, яке затримається орієнтовно на тиждень. Вночі температура опускатиметься до 10…15 градусів морозу",
– розповів начальник відділу метеопрогнозів Укргідрометцентру Владислав Білик.

Погода 9 січня в Україні / Скриншот з сайту Укргідрометцентру

Раніше синоптики вже прогнозували, що погода у січні 2021 року буде значно теплішою ніж у попередні роки. Температура повітря упродовж місяця буде на 2 – 2,5 градуса вищою від середніх багаторічних значень.

 

Ангеліна Овсієнко

 

коментар / Reply From