Dark Mode

«Приватбанк» обіцяє по 500 гривень клієнтам, які сплачують комуналку через «Приват24»

«Приватбанк» обіцяє по 500 гривень клієнтам, які сплачують комуналку через «Приват24»

На сайті українського банку «Приватбанк» з’явилася новина, яка моментально наробила шуму серед користувачів – керівництво банку обіцяє премію в 500 гривень клієнтам, які оплачують комунальні через додаток «Приват24». Однак пізніше з’ясувалося, що не все так гладко, і гроші отримає далеко не кожен учасник акції.

 

Дана новина з’явилася на сайті в якості рекламної «агітки», де описані всі переваги, але подробиць і умов немає. Користувачі зацікавилися, адже через «Приватбанк» комунальні платять безліч людей, отримати при цьому 500 гривень буде незайвим. Однак на «гарячій лінії» банку пояснили, що ця акція діє не для постійних клієнтів, а нових, тобто людей, які тільки хочуть перейти на послуги «Приватбанку» в майбутньому. Для цього їм потрібно зареєструватися на зазначеній сторінці, щоб стати учасником акції, а потім протягом 90 днів сплатити комунальні, платежі за послуги онлайн-телебачення або інтернета. Зробити вони це повинні вперше, тобто брати участь у події можуть ті клієнти, які раніше ці послуги через «Приват24″ не оплачували. Крім того, учасником можна стати після того, як в сукупності ви оплатили платіжки на суму 100 гривень.

 

Все це не було зазначено в оголошенні, тому користувачі залишилися незадоволені тим, що їх використовували «в темну». Більш того, далі з’ясувалося, що дану нагороду отримають далеко не всі учасники – визначатися переможці акції будуть по лотерейній системі. Щомісяця буде видаватися 100 грошових виплат по 500 гривень. Користувачі, яким пощастило отримати гроші, стануть визначатися випадковим чином, однак представники банку не вказали, який софт буде для цього використовуватися.

 

 

Ангеліна Овсієнко

коментар / Reply From