Dark Mode

Сьогодні - День народження Підгородненського міського голови Андрія Івановича Горба

Сьогодні - День народження Підгородненського міського голови Андрія Івановича Горба

Сьогодні ми вітаємо з Днем народження голову Підгородненської міської ради Андрія Івановича Горба!

 

Шановний Андрій Іванович!

Прийміть найкращі привітання з Днем народження!

Від щирого серця хочеться побажати Вам успішної діяльності в управлінні нашим містом! Ми говоримо Вам «дякуємо» за щоденну працю на благо громади!

Робота з людьми це завжди непросто і завжди відповідально. А стояти на чолі міста – відповідально особливо. Це вимагає високих організаторських здібностей, вміння згуртовувати людей, енергії і самовіддачі. Адже  щодня доводиться вирішувати безліч найрізноманітніших проблем різного масштабу. Це питання розвитку Підгородненської громади, які неможливо вирішити без забезпечення благополуччя кожного його жителя, без вміння його почути, зрозуміти і підтримати.

Бажаємо Вам багатих років міцності душевної та тілесної, добробуту, терпіння, успіхів і благих досягнень в визначеному Вам Богом служінні на благо нашого краю та заради миру і злагоди в нашій прекрасній українській державі.

Тепло і затишок родинної оселі нехай надійно захищає Вас від негараздів, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.

Зичимо, щоб і надалі Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком.

Нехай здійсняться всі Ваші задуми, а гарний настрій додає наснаги на професійній ниві.

 

 

 

Pidgorodne.Info

коментар / Reply From