Dark Mode
  • четвер, 25 Квітня 2024

Спортсмен з Підгородного представив громаду на чемпіонаті України

З 1 по 3 жовтня в Ужгороді відбувся один з наймасовіших стартів в національному календарі змагань – чемпіонат України серед молодших кадетів до 17 років. Всього у змаганнях взяли участь 612 спортсменів: 173 дівчини і 439 юнаків.

Змагання проводилися у 8 жіночих і 9 чоловічих вагових категоріях. Крім українських атлетів, за нагороди національної першості, а також VIII традиційного відкритого турніру «Кубок Закарпаття», який проходив в рамках чемпіонату України, боролися представники Молдови, Угорщини, Румунії та Нідерландів.

Серед учасників був і представник нашої громади Даніїл Должанський, який посів 5 місце.

«Гарну боротьбу показав, а особливо коли Даня переміг призера Європи KOLLAR Sebestyen (HUN)», - розповідає тренер Олександр Остроух.

Вітаємо нашого спортсмена та його тренера і бажаємо ще багато нових яскравих досягнень, здобутків та перемог!