Dark Mode
  • четвер, 25 Квітня 2024

Підгородненські дзюдоїсти продовжують підкорювати переможні п’єдестали

Дзюдоїсти з Підгороднього все частіше й частіше отримують перемоги  на районних, обласних та всеукраїнських змаганнях, тим самим прославляючи нашу Підгородненську громаду.

Вже з початку року юнаки та дівчата з нашої громади здобули безліч перемог на різних змаганнях та турнірах.

20 лютого 2021 року відбувся  всеукраїнський турнір з дзюдо,  у якому взяли участь близько 300 спортсменів з понад 20 міст України. У цих змаганнях взяли участь і наші дзюдоїсти та показали себе на високому рівні.

Софія Скрипник здобула бронзу.

Давид Кроленко боровся 7 зустрічей та зайняв 5 місце на всеукраїнському турнірі.

28 лютого 2021 року наші спортсмени проявили себе на обласних змаганнях з дзюдо у місті Синельникове.

Тоді, Любов Ковальчук, Поліна Горбуль та Даніїл Абаджян посіли 3 місце та увійшли до збірної області.

6 березня наші юні дзюдоїсти знову одержали перемогу. На цей раз, у змаганнях взяли участь 15 спортивних клубів, серед яких 12 з міст Дніпропетровської області, а також клуби з Харківської та Запорізької областей.

Незважаючи на серйозну конкуренцію, спортсмени з Підгороднього привезли додому призові місця та кубок за 1 місце.

Тимур Журавльов посів 1 місце у ваговій категорії до 50 кг, Даніїл Должанський -  2 місце у ваговій категорії до 55 кг, Давид Кроленко - 2 місце у ваговій категорії до 46 кг, а також Скрипник Софія, яка здобула 3 місце у ваговій категорії до 63 кг.

Нещодавно, а саме 13 березня, відбувся Чемпіонат міста Дніпро  з дзюдо (дитяча ліга), в якому взяли участь 187 спортсменів.

На цих змаганнях спортсмени з нашої громади також показали себе як достойні конкуренти.

Сергій Городецький посів 3 місце, Ковальчук Люба та Мудрак Єсенія боролися за бронзову медаль, але, нажаль, поступилися суперникам  та посіли 5- ті місця.

Спорт — це сила і мудрість — це віра в себе і старанна праця. Бажаємо нашим спортсменам та їх наставникам ніколи не сходити з обраної дистанції, вперто і наполегливо йти до кожної перемоги, домагатися високих нагород і загального визнання!