Dark Mode

У Дніпрі водій маршрутки відмовив у пільговому проїзді матері воїна, який загинув у зоні ООС

У Дніпрі водій маршрутки відмовив у пільговому проїзді матері воїна, який загинув у зоні ООС

Новий епізод, пов'язаний з водієм маршрутного таксі, який відмовився везти пасажира з пільгами. Цього разу місця в маршрутці не знайшлося для  жительки нашої громади – Галини Василівни Кузьменко, яка втратила сина — воїна АТО.

 

Про інцидент 6 травня в Facebook розповіла сама Галина Василівна, якій відмовили в безкоштовному проїзді. Вона повідомила, що в проїзді їй відмовив водій маршрутки, що курсує рейсом 113 (Титова-Центр) з номерним знаком АЕ 5409 КО.

 

«Я зайшла у 113 маршрутку, доїхати до Дніпропетровської ОДА , щоб поїхати на День пам’яті на Краснопільське кладовище. Показала своє посвідчення», - розповідає Галина Кузьменко на відео опубліковане у Facebook.

 

Водій даної маршрутки повідомив, щоб жінка або заплатила за проїзд, або покинула транспорт, аргументуючи це тим, що у нього наказ, і якщо він його порушить, то отримає штраф.

 

До того ж, водій дозволив собі нагрубити матері загиблого воїна.

 

Жінка спробувала пояснити водієві, що у неї син загинув за мир в Україні, за те, щоб, в тому числі і цей водій міг жити. На це їй водій відповів, що його мало цікавить трагедія жінки.

 

 

 

коментар / Reply From

Ми в соцмережах

archive

please_select_a_date