Dark Mode
В Підгородному, Дніпрі та області більше місяця тривають пошуки 64-річного чоловіка

В Підгородному, Дніпрі та області більше місяця тривають пошуки 64-річного чоловіка

Вже більше місяця в Підгородному, Дніпрі та області тривають пошуки 64-річного чоловіка. Останній раз його бачили 19 жовтня - тоді він вийшов з дому і попрямував на роботу, але до підприємства так і не доїхав. До теперішнього часу про місцезнаходження чоловіка нічого невідомо.

 

Приблизно о 6:00 Сірик Володимир Іванович виїхав на велосипеді з дому на вулиці Мостовій і попрямував в Підгородне - на вулицю Ленінградську (завод «Біола»). На роботу він так і не доїхав. Додому також не повертався, - повідомляє Pidgorodne.Info з посиланням на Інформатор. Зв'язку з чоловіком немає: телефон вимкнений. Нова інформація щодо того, де може перебувати чоловік, не надходила. Оперативні співробітники Дніпровського районного відділу поліції разом з Національною гвардією ведуть пошуки.

 

Чоловік 1956 року народження (64 повних роки). Прикмети - зріст 173 см, міцної статури, темне хвилясте волосся, на правій кисті біля основи великого пальця є татуювання «Вова». Був одягнений у чорні класичні штани, куртку сіро-зеленого кольору до пояса, на ногах - чорні туфлі.

 

Просимо вас уважно придивитися до фото, зберегти його до себе на телефон і бути уважним в громадських місцях. Якщо раптом ви знаєте, де знаходиться чоловік, помітили його десь в місті або згадали, що бачили раніше, - повідомте про це на лінію «102» або за телефонами: 732-07-00, (098) 172-11-84 - ГО «Пошук зниклих дітей».

 

Ангеліна Овсієнко

коментар / Reply From

Ми в соцмережах

archive

please_select_a_date