Рекламное место
Купить

Главная » Новини » Новини міста » 9.11 по Підгородному.

9.11 по Підгородному.


 

Сесія минулої п’ятниці 09.11.2018 показала що криза влади в м. Підгородне триває та прогресує. Депутати виказали недвіру голові міської ради, одному з заступників, відмінили премії посадовцям виконкому. Але мова піде про інше.


Ми зупинимось на рішеннях, які голосувала рада і які можуть стосуватись кожного жителя м. Підгородне.

Отже багатостраждальна вулиця Межова, розбита дорога понад каналом  по якій їзде 235 маршрутка. Яка возить людей, які сплачують податки до бюджету міста. Робоча група з розвитку інфраструктури та транспорту за участі громадськості рекомендувала міськраді взять її на баланс і виділить у 2019 році гроші на ремонт. Водгосп дав згоду на передачу дороги на баланс міста, залишилось прийняти рішення раді. Рішення не прийняте. Не хватило голосів. Проти голосували депутати:


Безбатько О.О.

Коваль О.В.

Маласай В.М.

Свєчкіна А.І.

Старосєльский М.С.

Теслюк І.М.

Чорний Д.Г.


Протокол поіменного голосування


Мотив той що грошей не вистачає уже на існуючі вулиці. Звісно кращє асфальтувати тупикові вулиці по яких громадський транспорт не ходить... 

Ось доречі депутати одноголосно дають ОДА право замовника на асфальтування Геологів  та Шевченко у 2019 році. Може хто знає які маршрутки ходять тими вулицями?


 

Посилання на документ

Йдемо далі, податки. Які можуть наповнювати бюджет, якого не вистачає на асфальтування вул. Межова. Рішення про збільшення податків з земельних ділянок, які знаходяться у постійному користуванні, до 12%. Так обізвали землі, якими користуються газослужба та РЕС.  Тарифи ростуть. Повернути хоча б частину цих коштів до бюджету міста не бажають депутати:


Безбатько О.О.

Руденко С.К.

Свєчкіна А.І.

Старишко В.С.

Теслюк І.М.

Чорний Д.Г.

Утримались:

Булах М.М.

Маласай В.М.

 

Посилання на документ, протокол поіменного голосування


Також сесія погодила рішення міського голови щодо виділення коштів на харчування школярів у листопаді. Чомусь не схотіли надавать на грудень. Потім знову будуть кричать, що винуваті всі крім депутатів.

Доречі  написане звернення до міськради. Буде службове розслідування щодо відсутності фінансування харчування школярів у жовтні місяці. Результати будуть опубліковані.


Шановні Депутати і посадовці виконкому, дивлячись на бардак який ви розвели все частіше лунають заклики в громаді, провести референдум про приєднання м. Підгородне до Дніпра. Подумайте де ви опинитесь у такому разі. 


А взагалі наступного року пророкують вибори до ОТГ ....  шановні депутати, результати знакових голосувань, ми будемо публікувати, разом з вашими машинами та наливаєчками, місто повиннезнати своїх героїв.

Pidgorodne.Info

Коментувати

Додати коментар «Гість» реєстрація
Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Посилання, що починаються з http:// автоматично стають гіперпосиланнями. Також можна використовувати теги оформлення

Календар новин

«    Листопад 2018    »
ПнВтСбПнПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930