Dark Mode

Як правильно перетинати пішохідний перехід

Як правильно перетинати пішохідний перехід

Відповідно до пункту 18.1 Правил дорожнього руху України:
«Водій транспортного засобу, що наближається до нерегульованого пішохідного переходу, на якому перебувають пішоходи, повинен зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати дорогу пішоходам, для яких може бути створена перешкода чи небезпека».

 

Про це пише Pidgorodne.Info з посиланням на юридичний телеграм-канал "Адвокат Права".

 

Колегія суддів Адміністративного суду ВС у одному з рішень  роз'яснила, що вимога пункту 18.1 ПДР України передбачає:

- на нерегульованих пішохідних переходах пішоходи мають перевагу в русі перед транспортними засобами з моменту, коли вони ступили на перехід;
- водій транспортного засобу зобов'язаний своїм маневром показати пішоходу, що він дає дорогу, тобто знизити швидкість або зовсім зупинитися;
- забороняється об'їжджати пішохода, який перебуває на пішохідному переході, незалежно від відстані між ним і автівкою, а також збільшувати швидкість з метою "проскочити" перед пішоходом, який вже ступив на «зебру»;
- водій повинен врахувати можливі маневри пішохода на пішохідному переході. Той може зупинитися, побігти або уповільнити хід. Водій має спрогнозувати можливий розвиток ситуації: якщо ймовірно, що шляхи руху пішохода (незалежно від того, як він рухається) і ТЗ можуть перетнутися на переході, - уникнути такої ситуації, тобто дати дорогу пішоходу.

 

Хочемо нагадати, що 17 березня 2021 року набув чинності закон, який посилив відповідальність за порушення ПДР як водіями, так і пішоходами, і велосипедистами. Відповідний законопроект №2695 Верховна Рада України прийняла 16 лютого.

 

Щодо пішоходів 

Так, якщо до цього за статтею 127 КУпАП за перехід дороги на червоне світло або перехід в недозволеному місці, а також невиконання інших вимог ПДР пішоходи могли відбутися попередженням з боку поліції (або штрафом 51 грн.), то тепер їм загрожує штраф 255 грн. При цьому попередження виключається, тобто штрафувати можуть відразу.

 

Для велосипедистів штраф збільшився з 85 грн. до 340 грн.

 

Якщо ж пішохід або велосипедист п'яні, то штраф автоматично збільшується до 680 грн.

 

А якщо їх дії спричинили створення аварійної обстановки на дорозі, то їм доведеться заплатити 850 грн.

 

 

Також, пішоходи, які опинилися винуватцями ДТП, тепер зобов'язані відповідати матеріально за свої дії – таке рішення виніс  Верховний Суд України (ВСУ). Така відповідальність була прописана в Цивільному кодексі, але на практиці суди її майже не застосовували, а ухвалені рішення скасовував суд вищої інстанції. Тепер судді при розгляді таких справ зобов'язані враховувати рішення ВСУ.

 

Пункт 4.10 ПДР України говорить про те, що перед виходом на проїжджу частину пішоходи повинні впевнитись у відсутності транспорту, що наближається. Пункт 4.13 прямо забороняє пішоходам виходити на дорогу, не переконавшись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху; раптово виходити чи вибігати на пішохідний перехід; допускати самостійний, без нагляду дорослих, вихід дітей дошкільного віку на проїзну частину.

 

На жаль, чимало пішоходів вимоги правил ігнорують і стають винуватцями ДТП, при цьому гинуть або отримують травми. За даними патрульної поліції, за 10 місяців 2019 року в Україні з вини пішоходів сталося 579 ДТП з потерпілими (2,7% від усієї кількості ДТП з постраждалими), загинуло 83 людини (3% від усієї кількості загиблих в ДТП), травмовано 533 людини (2% від усієї кількості загиблих в ДТП). Цих жертв можна було б уникнути за умови дотримання пішоходами правил дорожнього руху. Головна користь від рішення ВСУ – зниження в перспективі кількості ДТП з вини пішоходів.

 

Правовими позиціями ВСУ зобов'язані керуватися всі суди. Хоча діє стаття 1187 ЦК, яка встановлює "відповідальність власника джерела підвищеної небезпеки без вини", тобто буває, що невинний водій платить винному пішоходу. Але ВСУ застосував статтю 1166 ЦК, яка регулює загальні підстави відповідальності за завдану матеріальну шкоду.

 

Головний висновок: у автомобілістів з'являється право і можливість вимагати відшкодування шкоди, заподіяної з вини пішохода. Страхові компанії також отримали можливість стягувати в порядку регресного позову з пішоходів-винуватців ДТП суми, виплачені в якості страхових відшкодувань за полісами КАСКО.

 

Також матеріальні збитки можна стягнути не тільки з живого потерпілого пішохода, а й з загиблого – точніше, з його спадкоємців, але не більше, ніж в розмірі отриманої спадщини.

 

 

 

Ангеліна Овсієнко

коментар / Reply From

Ми в соцмережах

archive

please_select_a_date