Dark Mode

У Підгородному демонтовано дві нелегальні АЗС

У Підгородному демонтовано дві нелегальні АЗС

У Дніпропетровській області податковою міліцією продовжується робота з протидії нелегальному обігу пального та ліквідації нелегальних місць роздрібної торгівлі нафтопродуктами та скрапленим газом на АЗС.

 

Про це Pidgorodne.Info повідомляє з посиланням на «Вісті Придніпров’я».

 

Нещодавно податковою міліцією спільно з учасниками Міжвідомчої регіональної робочої групи з протидії нелегальному обігу пального та ліквідації нелегальних місць роздрібної торгівлі нафтопродуктами та скрапленим газом на АЗС було проведено комплекс заходів з перевірки діяльності ряду АЗС (ГАЗС) за фактами протиправної реалізації ними підакцизних товарів без відповідних ліцензій.

 

Так, 15 та 16 квітня 2021 року на підставі ухвал суду було проведено три огляди, в результаті яких виявлено та демонтовано обладнання нелегально розміщених АЗС (ГАЗС) –  дві у Підгородному,  а також одна у Павлограді.

 

Демонтаж АЗС (ГАЗС) проводився за участю представників органів місцевого самоврядування, Державної служби з надзвичайних ситуацій, СБУ, Нацполіції, прокуратури, тощо.

 

Слід зазначити, що власники АЗС (ГАЗС) заздалегідь попереджалися про додержання вимог законодавства щодо реалізації підакцизних товарів, необхідність наявності дозвільних документів, відповідних ліцензій. У разі порушення вказаних вимог та відсутності добровільного припинення незаконної господарської діяльності – примусовий демонтаж АЗС (ГАЗС) відповідними правоохоронними органами.

 

Питання незаконного обігу підакцизних товарів перебуває на постійному контролі Головного управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області.

 

Повідомляти про роботу незаконних заправок та факти нелегальної торгівлі пальним можна за номером «гарячої лінії» чергової частини податкової міліції, що працює у цілодобовому режимі, за тел. (067) 682 33 64.

 

 

 

Ангеліна Овсієнко

коментар / Reply From

Ми в соцмережах

archive

please_select_a_date