Dark Mode

У Підгородному відбулося засідання виконкому: які рішення прийняли

У Підгородному відбулося засідання виконкому: які рішення прийняли

29 квітня відбулося засідання виконавчого комітету Підгородненської міської ради.

 

На даному засіданні було розглянуто багато питань та рішень.

 

На зустрічі розглянули питання відділу військового обліку та цивільного захисту, з приводу надання матеріальної допомоги учасникам АТО та їх сім’ям, а також пільговим категоріям населення. Дане рішення одноголосно затвердили.

 

Також на засідання було затверджено Положення про квартирний облік при виконавчому комітеті Підгородненської міської ради.

 

Розглянули питання щодо  служби у справах дітей Підгородненської міської ради про встановлення опіки над дитиною, влаштування до державного закладу на повне державне утримання.

 

Також присутні затвердили створення Комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Підгородненської міської ради.

 

На даному засіданні розглянули та переважно затвердили питання про присвоєння та зміну адреси, надання дозволу на  розміщення зовнішньої реклами та встановлення тимчасових споруд.

 

Учасники наради ухвалили питання відділу соціального захисту населення, а саме надання матеріальної допомоги, надання матеріальної  допомоги матерям-героїням.

 

Розглянуто та прийнято Програму фінансування компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян залізничним транспортом на 2021-2022 роки.

 

Також присутні  прийняли рішення відділу освіти «Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти  Підгородненської міської ради».

 

Під час засідання виконкому було надано дозвіл на розміщення зупинок громадського транспорту у м. Підгородне, с. Перемога та с. Спаське. Тож жителі вже  можуть очікувати нові інноваційні зупинки в Підгородненській громаді.

 

Більш детально ознайомитися з рішеннями виконкому ви зможете тут.

 

 

 

 

Ангеліна Овсієнко

У Підгородному відбулося засідання виконкому: які рішення прийняли

коментар / Reply From

Ми в соцмережах

archive

please_select_a_date