Dark Mode

У Дніпровському районі викрили злочинну діяльність посадовців

У Дніпровському районі викрили злочинну діяльність посадовців

На Дніпропетровщині поліцейські викрили злочинну діяльність посадових осіб, які організували незаконне сміттєзвалище на площі понад 44 Га. Токсичними відходами посадовці забруднили велику ділянку землі та повітря, чим спричинили шкоду екологічній безпеці м. Дніпра та державі на суму понад 3,5 млн гривень.

 

Як встановили поліцейські, для організації сміттєзвалища працівники приватного підприємства зняли земельний покров із ділянки у Дніпровському районі, куди звозили побутові відходи та відходи від нафтопереробки, хімічної промисловості та тваринного походження.

 

 

До того ж на балансі підприємства було відсутнє будь-яке спеціальне обладнання та автотранспорт для перевезення такого роду сміття. Зараз поліцейські встановлюють причетність до організації сміттєзвалища посадових осіб селищної ради, на території якої розташоване незаконне сміттєзвалище. Також перевіряються інші суб’єкти господарювання, які протягом тривалого часу незаконно відвантажували забруднюючі речовини на ділянку.

 

 

За даним фактом в поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем). Під час санкціонованих обшуків з території незаконного сміттєзвалища були відібрані зразки ґрунту та відправлені на експертизу. З автомобіля директора підприємства вилучили понад 86 тис. гривень.

 

 

З офісного приміщення вилучили підроблені печатки і штампи законно діючих підприємств, незаконно перероблений пістолет під гумові кулі, бухгалтерську документацію та інші документи. Наразі слідчі заходи ще тривають. Після отримання результатів експертизи вирішуватиметься питання про відкриття додаткових кримінальних проваджень.

 

 

Злочинну діяльність посадових осіб задокументували поліцейські управління захисту інтересів суспільства і держави ГУНП в Дніпропетровській області спільно з працівниками слідчого управління за процесуального керівництва Слобожанської окружної прокуратури. Обшуки відбулись 14 квітня за участі поліцейських карного розшуку за силової підтримки бійців полку поліції особливого призначення. До слідчих заходів залучили і спеціалістів екологічної інспекції та Держгеокадастру.

 

 

 

Ангеліна Овсієнко

коментар / Reply From

Ми в соцмережах

archive

please_select_a_date