Dark Mode

Магнітна буря з 11 травня 2021: як пережити червоний удар в 5 балів

Магнітна буря з 11 травня 2021: як пережити червоний удар в 5 балів

Магнітні бурі в травні 2021 року підготували найпотужніший метеоудар з початку року: в середині місяця на людей чекає тижнева буря червоного рівня небезпеки.

 

Календар магнітних бур на травень 2021 підготував неприємний і небезпечний сюрприз не лише для метеозалежних, але навіть для здорових людей. У середині місяця Землю накриє неймовірно сильна магнітна буря. На піку вона досягне 5 балів (червоний рівень небезпеки). При цьому триватиме ця катастрофа для судин цілий тиждень - рівно сім днів.

 

Починається магнітна буря 11 травня 2021. Це будуть невеликі магнітні збурення в три бали (планетарний індекс, за даними NASA – 5). Уже в цей час у метеозалежних людей можливі проблеми зі сном і напади незвичної дратівливості. Варто намагатися вчасно лягти спати, а також перейти з кави та інших енергетиків – на трав'яні чаї і просту воду.

 

Магнітна буря 12 травня і 13 травня 2021 вийде вже на жовтий рівень небезпеки в три бали (планетарний індекс, за даними NASA – 8). У цей час варто поберегти голову (через спазми судин є висока ймовірність запаморочень, головних болів і мігрені) і починати стежити за своїм артеріальним тиском.

 

14 травня 2021 очікується перепочинок. При цьому багато людей будуть скаржитися на втому й апатію.

 

Магнітна буря 15 травня 2021 знову досягне чотирьох балів (планетарний індекс, за даними NASA – 12). Ймовірні перепади настрою і скачки тиску.

 

Магнітна буря 16 травня 2021 вийде на червоний рівень небезпеки, досягнувши п'яти балів (планетарний індекс, за даними NASA – 18). З цього часу можна очікувати напади підвищеної стомлюваності, апатії та проблеми з серцево-судинною системою:

  • тахікардія,
  • гіпертонія,
  • задишка (може бути симптомом інфаркту міокарда),
  • порушення мозкового кровообігу (аж до інсультів),
  • болі в грудях тощо.

 

Магнітна буря 17 травня 2021 опуститься до чотирьох балів (планетарний Індекс знизиться до позначки 15). Як і раніше варто берегти серце і судини:

  • відмовитися від надмірної фізичної активності (при цьому мінімальні фізичні навантаження на зразок йоги і піших прогулянок підуть організму тільки на користь);
  • уникати стресів;
  • тримати під рукою потрібні ліки;
  • по можливості прибрати з раціону важку їжу;
  • відмовитися від алкоголю і сигарет.

 

Магнітна буря з 18 травня 2021 стане періодом затихання цього геомагнітного удару. Геомагнітні коливання впадуть до трьох балів. Планетарний індекс опуститься до позначки 8.

 

Потім буде перепочинок на один день - і нова магнітна буря з 20 травня 2021. Але вона триватиме всього два дні, а сила удару не перевищить чотирьох балів.

 

Лікарі радять під час магнітних бур їсти овочі, фрукти і рибу – замість м'яса, жирних і кондитерських виробів. Головне – не переїдати. На роботі під час магнітних бур найкраще перекушувати бананом: в ньому багато калію (який захищає організм від впливу магнітних бур), він також допомагає при стресі.

 

 

 

 

Ангеліна Овсієнко

коментар / Reply From

Ми в соцмережах

archive

please_select_a_date