Лікарі Дніпра рекомендують прогулянки на свіжому повітрі для підтримки імунітету

Лікарі Дніпра рекомендують прогулянки на свіжому повітрі для підтримки імунітету

Лікарі Дніпра рекомендують мешканцям міста та всієї області більше часу проводити на свіжому повітрі для підтримки імунітету та профілактики коронавіруса. Прогулянки на вулиці покращують кровообіг, знижують артеріальний тиск, прискорюють метаболізм і підвищують рівень кисню в крові. Як відомо, вміст кисню в вуличному повітрі може бути більше на 30%, ніж в приміщеннях, особливо в холодну пору року. Про це повідомляє Pidgorodne.Info  з посиланням на Відкритий та заяву головної спеціалістки відділу первинної медичної допомоги департаменту охорони здоров'я населення міськради Тетяни Мартиненко.

 

«Щоденні прогулянки допоможуть знизити ризик передчасної смерті, виникнення діабету 2-го типу і хвороб серця. Завдяки фізичної активності на свіжому повітрі в організмі людини активізуються захисні клітини і підвищується імунітет », - каже Тетяна Мартиненко.

 

 При цьому, за словами представника департаменту охорони здоров'я населення, в умовах пандемії важливо під час таких прогулянок дотримуватися соціальної дистанції.


Ангеліна Овсієнко
Поділитися :

Додати новий коментар

 Ваш коментар успішно надісланий. Дякуємо!   Оновити
Помилка. Будь ласка, спробуйте ще раз

Бланк замовлення

 Ваше замовлення надіслано успішно. Ми зв’яжемося з вами якнайшвидше.
Помилка. Будь ласка, спробуйте ще раз