вт.02202018

Last updateсб., 15 бер. 2014 11pm

Back Ви тут: Home Сад та город
Health

Ось і настав довгоочікуваний момент , коли ми приступаємо безпосередньо до вивчення форм виноградного куща. Для початку розглянемо саму просту форму куща , застосовувану виноградарями Білорусі. Це модифікована система Гюйо . У чому ж полягає модифікація ? Виключно у відсутності штамба . Рукава розходяться якомога нижче до землі . Робиться це для зручності укриття кущів на зиму.

У минулому пості ми з Вами докладно розібрали суть плодового ланки. Сподіваюся , що Ви уважно вивчили цю тему , і тепер ми з Вами можемо говорити на одній мові. Я обіцяв , що в цьому випуску присвячу Вас в деякі тонкощі обрізки. Виконую свої обіцянки.

Понеділок, 21 квітня 2014 02:48

Плодова ланка. Просто про складне

zvenoРІЗАТИ ЧИ НІ ?

Все, що написано нижче надзвичайно важливо для правильного розуміння суті обрізки виноградного куща. Але перш мені хотілося б буквально в двох словах зупинитися ось на чому . Чому розмову про вирощування винограду я починаю з його обрізки. Я виявив , що основними двома факторами , які утримують дачників заводити у себе на дачі виноград , це обрізка та укриття на зиму. Але , оскільки існують сорти , які витримують наші зими без укриття , то на перше місце висувається саме обрізка винограду.

Як зберегти теплолюбиві сорти винограду до весни

Понеділок, 21 квітня 2014 02:37

ВИНОГРАД і його цілющі властивості

Виноград

Посадка винограду

Понеділок, 21 квітня 2014 02:04

Чому виноград

Виноград відноситься до групи рослин найбільш цінних для людини. За калорійністю він перевершує сливи , яблука , не поступається картоплі і молоку при одній і тій же масі продуктів. За науково обгрунтованими нормами харчування на кожну людину має вирощуватися 65 - 70 кг винограду на рік.

Music

JA Teline IV
Grid-based Joomla! News portal approach

Health

JA Teline IV
JA Teline ii - Real Magazine Portal

Education

JA Teline IV
10 things you must know about JA Teline III

Style & Fashion

JA Teline IV
Things you must know about JA Teline IV

Entertainment »

Avatar
JA Teline V comming soon :))