сб.01202018

Last updateсб., 15 бер. 2014 11pm

Back Ви тут: Home Новини Всі новини Політика З 1 травня субсидію не призначатимуть за наявності 2-місячної заборгованості з комунальних послуг, - постанова Кабміну
Середа, 03 травня 2017 12:09

З 1 травня субсидію не призначатимуть за наявності 2-місячної заборгованості з комунальних послуг, - постанова Кабміну

Автор Цензор.НЕТ - Новини
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

З 1 травня субсидію не призначатимуть за наявності 2-місячної заборгованості з комунальних послуг, - постанова Кабміну

Згідно з постановою №300 від 26 квітня, в разі отримання інформації про прострочену на більш як два місяці заборгованість з оплати послуг субсидія на наступний термін не призначається, про що структурний підрозділ з питань соціального захисту населення інформує споживача. Якщо він протягом двох місяців з дати інформування документально підтвердив сплату заборгованості або уклав договір про її реструктуризацію, субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому випадку - з місяця, в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору, передаєЦензор.НЕТіз посиланням наІнтерфакс-Україна.

Зазначений термін може бути продовжений на підставі рішення районної, районної у містах Києві та Севастополі держадміністрації за наявності поважних причин.

Читайте также на "Цензор.НЕТ": Кабмин снизил соцнормы на потребление тепла, электричества и газа для расчета размера субсидий

Уряд також вніс послуги транспортування і розподілу природного газу в перелік підлягають субсидування.

Кабмін встановив, що місцева влада або створені нею комісії можуть приймати рішення про призначення житлових субсидій у випадках, не передбачених діючими правилами.

Фінансування таких субсидій здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Кабмін встановив, що тепер під час призначення субсидій враховуються доходи членів сім'ї з урахуванням податку на доходи фізичних осіб, а до таких доходів належить допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування.


Також читайте: Кабмін знизив соцнорми на використання тепла, електрики й газу для розрахунку розміру субсидій

При цьому при розрахунку субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається з урахуванням середньомісячного сукупного доходу осіб за чотири квартали (раніше - за попередній календарний рік), за два місяці до того, з якого призначається субсидія, а субсидія на придбання скрапленого газу , твердого та рідкого пічного побутового палива, виходячи з розміру доходу за попередній календарний рік.

Під час розрахунку субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на наступний період в травні для домогосподарств, які отримують субсидію в попередньому періоді, враховуються доходи за період з квітня минулого року по березень поточного року включно.

Крім того, уряд встановив, що повідомлення про призначення субсидії може направлятися електронною поштою (за наявності відповідного реквізиту) або смс-повідомленням.


Читайте на "Цензор.НЕТ": Порошенко схвалив право переселенців оплачувати комунальні послуги за тарифами для населення

Кабмін встановив соціальну норму житла для отримувачів субсидії, сім'я яких складається з одного або двох непрацездатних осіб, у розмірі 75 кв. м на домогосподарство.

 

Джерело: http://ua.censor.net.ua/news/438706/z_1_travnya_subsydiyu_ne_pryznachatymut_za_nayavnosti_2misyachnoyi_zaborgovanosti_z_komunalnyh_poslug

Читати 44 разів Останнє редагування Середа, 03 травня 2017 17:04
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Music

JA Teline IV
Grid-based Joomla! News portal approach

Health

JA Teline IV
JA Teline ii - Real Magazine Portal

Education

JA Teline IV
10 things you must know about JA Teline III

Style & Fashion

JA Teline IV
Things you must know about JA Teline IV

Entertainment »

Avatar
JA Teline V comming soon :))