вт.02202018

Last updateсб., 15 бер. 2014 11pm

Back Ви тут: Home Новини Всі новини Політика Спікер Парубій і глава ізраїльського Кнесету Едельштейн підписали угоду про співпрацю між парламентами
Середа, 23 листопада 2016 21:40

Спікер Парубій і глава ізраїльського Кнесету Едельштейн підписали угоду про співпрацю між парламентами Рекомендовані

Автор Цензор.НЕТ - Новини
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Про цеЦензор.НЕТповідомили впрес-службі ВР.

А. Парубій серед етапів співробітництва між Україною та Державою Ізраїль назвав першочергові міждержавні угоди, які повинні будуть опрацьовані та підтримані обома парламентами. "Зокрема, це угода про соціальне забезпечення, - сказав він. - Ми очікуємо на внесення її від Президента України, і я не сумніваюся, що вона буде підтримана так само, як і угода про тимчасове працевлаштування в окремих галузях економіки на ринку праці Держави Ізраїль, ратифікована Верховною Радою на минулому пленарному тижні".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Порошенко зустрівся зі спікером ізраїльського Кнесету Едельштейном. ФОТО

Голова парламенту позитивно оцінив підписану в червні 2016 року міжурядову Угоду про тимчасове працевлаштування, яка є практичним прикладом взаєморозуміння і взаємовигідної співпраці. "У нас є готовність до активізації наших відносин, - сказав А. Парубій. - Багато речей, які об'єднують, навіть до кінця не усвідомлені. Ми хотіли б переосмислити і переглянути деякі сторінки співпраці минулого періоду".

Також А. Парубій наголосив на важливості для України, особливо напередодні річниці трагедії Голодомору, щоб у Кнесеті відбулося визнання Голодомору актом геноциду українського народу. "Українська сторона дуже розраховує на це. Ми сподіваємося на позитивне рішення, що законодавча ініціатива, яка вже внесена в Кнесет, буде підтримана, адже Ізраїль як ніхто повинен розуміти всю глибину трагедії, яку пережив український народ у 32-33-х роках", - сказав він на брифінгу журналістам.


Також читайте: Ізраїльський Кнесет розгляне резолюцію про визнання Голодомору актом геноциду

А. Парубій повідомив, що в ході зустрічі сторони обговорили етапи нашої співпраці як на рівні економічного, так і культурного обміну. "Я глибоко переконаний, що є великий потенціал у наших відносин, і ми будемо інтенсивно цей потенціал використовувати, робити наші стосунки міцнішими і виводити їх на новий якісний рівень", - сказав Парубій.

У свою чергу, Ю. Едельштейн подякував за гостинність і за високий рівень організації та проведення річниці трагедії Бабиного Яру.

"Наша країна розглядає Україну як близького союзника на міжнародній арені. Співпраця починається на міжнаціональному рівні, про що свідчать літаки, переповнені пасажирами в обидві сторони. Міжнаціональні зв'язку почалися десятки років тому і будуть розвиватися", - додав він.


Читайте також: Порошенко в Єрусалимі провів низку двосторонніх зустрічей

У ході брифінгу Юлій Едельштейн підкреслив, що нинішній візит голови Кнесету, поряд з іншими попередніми двосторонніми візитами різних рівнів, свідчить про близькість відносин між двома країнами. "Україна і єврейський народ поділяють спільну історію тисячі років, я впевнений, що і в майбутньому ці дві країни будуть розвиватися в дусі дружби і братерства", - сказав спікер Кнесету.

За його словами, "співпраця знаходить своє відображення в кожній сфері наших відносин: як міжнародній, так і в багатьох інших областях - економіці, громадській діяльності, медицині, сільському господарстві". "Євреї України переживають пробудження і розквіт культурного життя. Це завдяки великому внеску уряду, який розглядає євреїв як важливу складову багатокультурності України", - зазначив він.

Ю. Едельштейн відзначив зусилля українського уряду в збереженні пам'яті про Голокост, про що свідчила "вражаюча програма заходів до 75-х роковин трагедії в Бабиному Яру".

"Близькість між нашими країнами є надбанням діяльності громадськості: понад 150 тисяч туристів з кожного боку, а також скасування необхідності оформляти візу свідчать про хороші відносини між народами.


Також читайте: Президент Ізраїлю Рівлін закликав українців відмовитися від антисемітських поглядів і проявляти толерантність до інших націй

Немає ніяких сумнівів у тому, що співпраця між нашими країнами буде розширюватися", - сказав Юлій Едельштейн. У той же час він зазначив, що "Україна має багато проблем, але Ізраїль буде стояти на боці України на шляху їх подолання".

Ю. Едельштейн висловив сподівання, що "законодавчий акт про працевлаштування посилить економічні вигоди і впорядкує нелегальні візити трудових мігрантів".

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій та спікер Кнесету Держави Ізраїль Юлій Едельштейн підписали Меморандум про співробітництво між Верховною Радою України та Кнесетом Держави Ізраїль.


Читайте також: Президент Ізраїлю в Раді повторив радянський міф про ОУН, - В'ятрович

Джерело: http://ua.censor.net.ua/news/416271/spiker_parubiyi_i_glava_izrayilskogo_knesetu_edelshteyin_pidpysaly_ugodu_pro_spivpratsyu_mij_parlamentamy

Читати 281 разів
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Music

JA Teline IV
Grid-based Joomla! News portal approach

Health

JA Teline IV
JA Teline ii - Real Magazine Portal

Education

JA Teline IV
10 things you must know about JA Teline III

Style & Fashion

JA Teline IV
Things you must know about JA Teline IV

Entertainment »

Avatar
JA Teline V comming soon :))