вт.02202018

Last updateсб., 15 бер. 2014 11pm

Back Ви тут: Home Новини Всі новини Політика Щодня через службу зайнятості роботу знаходять понад 3 тис. українців, - статистика
Середа, 23 листопада 2016 11:38

Щодня через службу зайнятості роботу знаходять понад 3 тис. українців, - статистика Рекомендовані

Автор Цензор.НЕТ - Новини
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Про це повідомив заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Сергій Кравченко.

"Ми отримали цифри за 10 місяців - ефективність роботи Служби досить висока. Так, за один робочий день у середньому ми працевлаштовуємо понад 3000 українців. З початку року був запроваджений цілий перелік змін, який дозволив зберегти нашу ефективність у період піку кризи на ринку праці, який припав на січень цього року. Проте, разом з економічною ситуацією та ситуацією на сході України проблемою досі лишається те, що не всі українці, на превеликий жаль, хочуть працювати і йдуть до Служби не за пошуком роботи, а виключно за виплатами", - зазначив С. Кравченко.

За словами заступника Голови ДСЗ, з початку року в Службі був запроваджений новий регламент обслуговування клієнтів, який значно скоротив час пошуку роботи. Разом із тим, як підкреслив С.Кравченко, підбір роботи - це далеко не весь перелік послуг, які можна отримати у службі зайнятості, як звикли думати українці.

Так, у центрах зайнятості можна отримати професійні консультації психологів, які визначають, яка саме професія може підходити під конкретний психотип людини. Також, у Службі зайнятості у короткий термін можна безкоштовно перенавчитись на затребувану на ринку професію. При цьому, перелік професій включає, як робітничі спеціальності, такі як токар, так і професії пов'язані із IT-галуззю. Окрім навчання та перенавчання на затребувану спеціальність, у Службі зайнятості можна пройти курси підприємницької діяльності та отримати одноразову виплату допомоги з безробіття на відкриття власної справи. Крім того, серед послуг служби направлення на громадські роботи та інші роботи тимчасового характеру.

"Ми йдемо у ногу із часом. Майже щомісяця, не чекаючи змін у законодавстві, які нам конче потрібні, ми впроваджуємо інноваційні рішення та нові послуги. Віднедавна усі безробітні отримали можливість безплатно вивчати англійську мову. Крім того, ми запустили спільний проект із платформою Прометеус, яка дозволяє вчитись онлайн у кращих викладачів світу", - додав С.Кравченко.


фото

Джерело: http://ua.censor.net.ua/news/416154/schodnya_cherez_slujbu_zayinyatosti_robotu_znahodyat_ponad_3_tys_ukrayintsiv_statystyka

Читати 352 разів
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Music

JA Teline IV
Grid-based Joomla! News portal approach

Health

JA Teline IV
JA Teline ii - Real Magazine Portal

Education

JA Teline IV
10 things you must know about JA Teline III

Style & Fashion

JA Teline IV
Things you must know about JA Teline IV

Entertainment »

Avatar
JA Teline V comming soon :))