сб.02242018

Last updateсб., 15 бер. 2014 11pm

Back Ви тут: Home Новини Всі новини Політика Першими моє звільнення святкували люди системи . Думаю, Кива навіть відкоркував шампанське, - Деканоідзе
Середа, 23 листопада 2016 12:15

Першими моє звільнення святкували люди системи . Думаю, Кива навіть відкоркував шампанське, - Деканоідзе Рекомендовані

Автор Цензор.НЕТ - Новини
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

"Думаю, таких багато. Ті, хто не хотів змін, хто залишив наші лави після атестації ... Ті, хто поновлювався на посаді через суди, а ми їм не давали повернутися. Ті, хто вважав, що Національна поліція - це просто назва. Я завжди боролася за те, щоб Нацполіція була незалежним органом виконавчої влади, і була прихильницею аполітичної поліції, що дуже важливо для нашої країни. Традиція втягувати поліцію в політичні хитросплетіння, на жаль, залишається, і далеко не всі люди у владі розуміють, що так робити не можна", - розповіла Деканоідзе.

За її словами, першими серед тих, хто святкує її звільнення є люди "системи", які вважали, що поліція працює на них і були впевнені, що поліція не може мати людське обличчя.

"Однак наша команда протягом цього року билася за головну мету - поліція повинна працювати саме на людей", - зазначила Деканоідзе.

За її словами, день її відставки точно святкувала людина, яку їй не вдалося звільнити - радник міністра Ілля Кива.

"Думаю, Кива відкоркував шампанське", - підкреслила екс-голова Нацполіції.

Нагадаємо, Хатія Деканоідзе, 1977 р.н., в 24 роки почала працювати в команді реформаторів президента Грузії Міхеіла Саакашвілі та очолила адміністрацію Ради безпеки Грузії. Згодом вона очолила Міністерство освіти Грузії, а також керувала поліцейською академією. В Україні спочатку працювала на посаді радника міністра внутрішніх справ А.Авакова, а 4 листопада 2015 року була призначена главою Нацполіції України.

Джерело: http://ua.censor.net.ua/news/416164/pershymy_moye_zvilnennya_svyatkuvaly_lyudy_systemy_dumayu_kyva_navit_vidkorkuvav_shampanske_dekanoidze

Читати 254 разів
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Music

JA Teline IV
Grid-based Joomla! News portal approach

Health

JA Teline IV
JA Teline ii - Real Magazine Portal

Education

JA Teline IV
10 things you must know about JA Teline III

Style & Fashion

JA Teline IV
Things you must know about JA Teline IV

Entertainment »

Avatar
JA Teline V comming soon :))