сб.02242018

Last updateсб., 15 бер. 2014 11pm

Back Ви тут: Home Новини Всі новини Політика Це схоже на жарти, але у нас є норми, що регулюють торгівлю сіном на ринку або правила зберігання старих запчастин , - Кабмін скасував 367 норм
Середа, 23 листопада 2016 12:25

Це схоже на жарти, але у нас є норми, що регулюють торгівлю сіном на ринку або правила зберігання старих запчастин , - Кабмін скасував 367 норм Рекомендовані

Автор Цензор.НЕТ - Новини
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Це схоже на жарти, але у нас є норми, що регулюють торгівлю сіном на ринку або правила зберігання старих запчастин , - Кабмін скасував 367 норм
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що Кабінет міністрів вирішив скасувати 367 застарілих постанов і нормативно-правових актів у рамках дерегуляції. Про це він сказав, відкриваючи засідання уряду в середу, передає Цензор.НЕТ.

Завантаження відео...

"Ми будемо пачками скасовувати. А якщо якесь міністерство якусь регуляцію вважає потрібною залишити, то будь ласка, можна з цієї трибуни сказати, що така регуляція потрібна, тому що ...", - заявив він.

Також читайте: Через відсутність указу Порошенка Україна зупинила санкції щодо 105 компаній і 388 фізичних осіб РФ, - Лещенко

Перший заступник міністра економіки Максим Нефьодов заявив у свою чергу, що це стосується, зокрема, "мотлоху" в законодавстві.

"Наприклад, у нас досі є регулювання продажу, обсягів і цін на сіно. Але є і ті акти, від яких страждає бізнес. Наприклад, у нас досі є документи, які регламентують нагляд за дотриманням радянських стандартів, уже давно скасованих. У нас досі діють заборони, які, можливо, були актуальні 50 років тому, але точно не відповідають сьогоднішньому стану. Наприклад, заборона на зберігання майна в контейнерах або вагонах. У нас досі на автостанціях діють ще радянські норми, як треба зберігати і ремонтувати старі запчастини", - пояснив Нефьодов.

Дерегуляція також стосується, наприклад, пом'якшення обмежень на установку мобільних вишок, спрощення правил у нафтогазовидобувній галузі, скасування заборони на змішування сортів зерна.

Нефьодов також заявив, що Кабінет міністрів готує законопроект щодо дерегуляції, який разом із сьогоднішнім рішенням дозволить Україні вже у 2018 році увійти в топ-30 країн у рейтингу Світового банку за умовами ведення бізнесу.

"Підсумовуючи, всі ці елементи дають можливість піднятися більш ніж на 40 позицій у рейтингу ведення бізнесу. Ми розраховуємо на входження в ТОП-30 в 2018 році", - сказав він.

Все це, за словами Нефьодова, стане можливим завдяки законодавчій ініціативі, яка покликана вирішити низку питань дерегуляції та захисту прав інвесторів.

Щодо захисту прав інвесторів, перший заступник міністра повідомив, що буде ініційовано захист інтересів саме міноритарних інвесторів, що дозволить у рейтингу ведення бізнесу в цьому напрямку увійти в ТОП-10 країн світу.

Джерело: http://ua.censor.net.ua/video_news/416165/tse_shoje_na_jarty_ale_u_nas_ye_normy_scho_regulyuyut_torgivlyu_sinom_na_rynku_abo_pravyla_zberigannya

Читати 330 разів
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Music

JA Teline IV
Grid-based Joomla! News portal approach

Health

JA Teline IV
JA Teline ii - Real Magazine Portal

Education

JA Teline IV
10 things you must know about JA Teline III

Style & Fashion

JA Teline IV
Things you must know about JA Teline IV

Entertainment »

Avatar
JA Teline V comming soon :))