сб.01202018

Last updateсб., 15 бер. 2014 11pm

Back Ви тут: Home Новини Всі новини Кабмін вводить для кандидатів на держслужбу платну атестацію на знання української мови
Середа, 03 травня 2017 12:15

Кабмін вводить для кандидатів на держслужбу платну атестацію на знання української мови

Автор Цензор.НЕТ - Новини
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Кабінет міністрів затвердив порядок платної атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо володіння державною мовою, передаєЦензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

Згідно з постановою №301 від 26 квітня, платні послуги з проведення атестації та видачі за її результатами посвідчення про вільне володіння українською можуть видаватися вищими навчальними закладами, які здійснюють підготовку в сфері публічного управління й адміністрування. Для цього при вузах створюються атестаційні комісії у складі трьох членів і голови, які мають вищу освіту за спеціальністю Філологія, при цьому один з них повинен мати ступінь не нижче доктора філософії.

Також читайте: Порошенко підписав закони "Про Український культурний фонд" і "Про державну підтримку кінематографії в Україні"

Сама атестація складається з письмової (тест та переказ тексту, який стосується публічного управління) частини тривалістю 60 хвилин і усної (ділова розмова на заданий сценарій і повідомлення-презентація на певну тему) тривалістю до 45 хвилин.

Вільне володіння державною мовою без фактичної здачі письмової та усної частини атестації можна безкоштовно підтвердити шкільним атестатом з оцінкою 5 (або 10, якщо атестат отримано після 2000 року) за вивчення української мови, дипломом про вищу освіту з оцінкою "відмінно" за українську мову або за спеціальністю філологія.

Дивіться: "Ви можете виступати російською в іншому парламенті. Які проблеми?", - віце-спікер Сироїд перервала виступ "опоблоківця" Долженкова. ВIДЕО

Посвідчення про володіння державною мовою діє безстроково.

Джерело: http://ua.censor.net.ua/news/438705/kabmin_vvodyt_dlya_kandydativ_na_derjslujbu_platnu_atestatsiyu_na_znannya_ukrayinskoyi_movy

Читати 60 разів
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі