сб.01202018

Last updateсб., 15 бер. 2014 11pm

Back Ви тут: Home Новини Всі новини Скарг на рішення суду про конфіскацію $1,5 млрд Януковича і його оточення немає. Власники так і не з'явилися, - Порошенко. ВIДЕО
Середа, 03 травня 2017 13:35

Скарг на рішення суду про конфіскацію $1,5 млрд Януковича і його оточення немає. Власники так і не з'явилися, - Порошенко. ВIДЕО

Автор Цензор.НЕТ - Новини
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Скарг на рішення суду про конфіскацію $1,5 млрд Януковича і його оточення немає. Власники так і не з'явилися, - Порошенко. ВIДЕО
Президент підкреслив, що сьогодні завершена операція із зарахування 1,1 млрд доларів на рахунки Державного казначейства на виконання рішення суду, яке вступило у законну силу, передаєЦензор.НЕТіз посиланням напрес-службуАП.

"До речі, я хочу повідомити, що станом на зараз жодної скарги на це рішення не надійшло. І так званих власників, які засвідчили свої претензії на ці гроші, так і не з'явилось", - зауважив голова держави й додав, що завдяки рішучим діям правоохоронних органів і рішенню суду справедливість у цьому питанні була відновлена.

Також читайте: У Януковича нічого не конфіскували. Він зберігає в Ощадбанку понад 28 млн, - адвокат. ДОКУМЕНТ

Президент наголосив, що крім зарахованих на рахунки Держказначейства 1,1 млрд доларів, додатково ще 200 млн доларів у цінних паперах будуть передані Міністерству фінансів і, відповідно до законодавства України, на цю суму буде зменшено внутрішній борг держави.

"Це не просто збільшує можливості Державного бюджету і Української держави щодо відновлення справедливості і інвестування цих коштів в українську армію, укріплення обороноздатності нашої держави та відновлення соціальної справедливості, спрямувавши ці кошти на захист найменш захищених верств населення. А ці кошти також будуть зараховані у золотовалютні резерви держави", - підкреслив Петро Порошенко.

За словами Президента, після зарахування цих коштів, золотовалютні резерви держави складатимуть 18,4 млрд доларів США. Він нагадав, що у 2015 році ця сума була менше 5 млрд доларів і за цей період золотовалютні резерви зросли майже на 13,5 млрд доларів.


Читайте також: Янукович оскаржив заочний судовий процес у Європейському суді з прав людини, - адвокат

"Це укріплює фінансово-банківську систему, додає стабільності національній грошовій одиниці. Це буде сприяти інвестиційній привабливості української економіки", - підкреслив очільник держави.

Петро Порошенко також наголосив, що цей етап операції завершується, але судові процеси триватимуть і надалі:"Ми чекаємо ще судових рішень про повернення грошей, які були вкрадені в українського народу, до державної скарбниці".

За словами міністра фінансів України Олександра Данилюка, додатково до 1,1 млрд доларів США, який вже надійшов на рахунки Державного казначейства, додаються ще 199 млн. доларів у цінних паперах, і на цю суму буде зменшено державний борг. "Це сприятиме стабілізації фінансової системи країни і це надзвичайно позитивний сигнал", - зазначив міністр.


Дивіться: Конфісковані $ 1,5 млрд Януковича і його оточення перераховані в Держказначейство, - Луценко. ФОТО

Голова Національного банку України Валерія Гонтарева також позитивно оцінила збільшення резервів на 1,1 млрд доларів і зазначила, що це дуже важливо для забезпечення макрофінансової стабільності нашої держави.

"Національний банк дуже радіє цій події. Ми її чекали майже два роки. І я хочу наголосити, що це дуже важливо для нашої макрофінансової стабільності в державі. Як голова Національного банку я дуже радію, що збільшаться наші чисті резерви", - сказала вона.

Раніше "Ощадбанк" розпочав спецконфіскацію 1,5 млрд дол. активів режиму екс-президента України Віктора Януковича згідно з рішенням суду. Президент Порошенко зазначив, що ці гроші потрібно не "проїсти", а спрямувати на армію і соціалку, а також анонсував нові блокування коштів на рахунках екс-чиновників. Захист президента-втікача заперечує, що ці гроші взагалі існують.

Джерело: http://ua.censor.net.ua/video_news/438718/skarg_na_rishennya_sudu_pro_konfiskatsiyu_15_mlrd_yanukovycha_i_yiogo_otochennya_nemaye_vlasnyky_tak

Читати 43 разів
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі