сб.02242018

Last updateсб., 15 бер. 2014 11pm

Субота, 03 травня 2014 01:53

Никогда не воюйте с Украиной! Рекомендовані

img

Мы - страна с безупречной военной стратегией, гибкой тактикой и непобедимой армией. Просто мы очень скромные, нам не нужно гордиться будущими победами, мы сами про себя все знаем и смотрим на соседей, бряцающих оружием и все время кого-то там побеждающих, как на недоразвитых.

Першого заступника і заступника директора Українського інституту національної пам'яті звільнено з посад.

Про це йдеться на офіційному сайті Кабінету міністрів.

"Звільнити Кривошею Володимира Володимировича з посади першого заступника директора Українського інституту національної пам’яті у зв’язку з переходом на іншу роботу", - йдеться у підписаному п

Дев’ята щорічна літня школа "Навчання про Голокост" триватиме з 1 по 9 липня 2014 р. у Кракові та Освенцимі.

Завдяки співпраці з Українським центром вивчення історії Голокосту в Києві, цього року у програмі зможуть взяти участь також вчителі з України. Заняття проводитимуться фахівцями з Польщі, Ізраїлю та США. У рамках проекту учасники відвідають у

Під час "Книжкового Арсеналу" у Києві відбудеться круглий стіл "Історична міфологія в поточній політиці".

Серед учасників - Сергій Плохій (Гарвардський університет), Олексій Толочко (Інститут історії України НАНУ) та інші відомі інтелектуали.

Час і місце: 9 квітня, середа, 18:00-19:00. Київ, вул. Лаврська, 10-12, Мистецький Арсенал, зал 3.

Модератор:

Нью-Йоркська публічна бібліотека відкрила для безкоштовного скачування та використання 20 тисяч історичних карт. Частина з них - карти Австро-Угорської імперії, де можна знайти плани нинішніх Буковини, Галичини й Закарпаття.

Про це повідомляють Тексти з посиланням на сайт бібліотеки.

У колекції бібліотеки переважно представлені карти США XVI-XIX стол

В Могилянці гарвардський історик представить проект "Мапа: Цифровий атлас України".

Проект "Mapa: Digital Atlas of Ukraine" є ініціативою Гарвардського інституту українських досліджень (HURI) спільно з українськими партнерами. На даному етапі розроблена інтерактивна мапа Голодомору.

Детальніше про проект: gis.huri.harvard.edu

Професор історії Гарварду

В Галузевому державному архіві СБУ відбудеться круглий стіл "Практика та перспективи доступу до архівів спецслужб. До 20-річчя ГДА СБУ".

Ітиметься про першочергові проблеми доступу до архівів комуністичних спецслужб та "впровадження європейської практики" у цій сфері, повідомляє прес-служба Центру досліджень визвольного руху.

З нагоди 20-ї річниці ст

Директор Російської національної бібліотеки (РНБ) Антон Ліхоманов вважає, що з "Вікіпедією" можуть виникнути труднощі через її "американське" походження і запропонував створити російський аналог інтернет-енциклопедії.

Про це повідомляє TJournal із посиланням на ІТАР-ТАСС.

Ліхоманов заявив, що кожна година російськомовний розділ "Вікіпедії" проглядаєт

"Книжковий Арсенал" відкриється детективною стрічкою "Сумка дипкур'єра" - одним із перших фільмів Олександра Довжека, німим і чорно-білим. Пригодницький фільм був хітом прокату 1920-х і пізніше.

На FB-сторінці Національного центру Олександра Довженка "Сумка дипкур'єра" проанонсована як фільм-відкриття "Мистецького Арсеналу".

Музичний супровід показу

У Музеї-квартирі Павла Тичини відбудеться лекція "Евакуація музеїв України у 1941-1942 роках".

Лекція кандидата історичних наук Лесі Гасиджак відбудеться в рамках лекторію "Історичне тло літературного процесу", повідомляє сайт квартири-музею.

Час і місце заходу: 7 квітня 2014 року о 10:30. Київ, літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини, в

Російський політолог Андронік Міґранян, який є членом Громадської палати РФ, вважає, що настав час по-новому оцінити історичну роль Адольфа Гітлера.

Про це повідомляє сайт Євроазійського єврейського конгресу.

"Потрібно відрізняти Гітлера до 1939 року і Гітлера після 1939 року і відокремлювати мух від котлет. Справа в тому, що, поки Гітлер займався зб

Весна 1944 року. Бій відділу УПА на Київщині

70 років тому в Бородянському районі прийняв останній бій відділ УПА "Базар". "...Полонених дядьків відпускаємо, роз’яснивши їм ціль нашої боротьби. Селяни раді, оправдуються: якщо вони не приймуть участі в акціях проти УПА, то їх самих будуть нищити".

З відкриттям архівів органів безпеки і правопорядку СРСР нам стає відомо про нові сторінки діяльно

Як українська армія захопила Крим. Квітень 1918 року

...Глибока, майже непереможна оборона Криму зламана внаслідок спецоперації українських військових розвідників. Стрімким ударом наші полки долають Чонгарський перешийок і виходять на оперативний простір...

За кілька днів – колони українських військ з піснями марширують звільненим Сімферополем і радісне населення захоплено вітає державний синьо-жовтий

Голландські музеї та українські можливості

В такій загалом невеликій країні (за кількістю населення Нідерланди займають 60 місце в світі) успішно працює кілька музеїв природничого профілю. Зали не просто заповнені відвідувачами, до музеїв стоять черги. "В нас я такого не бачила!"

Українські природничі музейники розповіли про третю освітню подорож до зарубіжних музеїв, цього разу – королівств

Музей "Київська фортеця" вкотре опинився в центрі скандалу, цього разу - через поновлення на посаді екс-керівника В'ячеслава Кулініча.

Відповідне рішення ще 13 березня ухвалив Апеляційний суд Києва. Проти нього виступило нинішнє керівництво музею, повідомляє 5 канал.

Це керівництво вважає, що Кулініч хотів передати історичну пам'ятку - зокрема, Косий

Активісти Правого сектору передали в Національний художній музей України цінності з дому екс-генпрокурора України Віктора Пшонки.

Про це повідомляє Інтерфакс.

Під час цієї передачі був присутній міністр культури України Євген Нищук. Активісти передали на зберігання ікони, картини, монети та інші предмети мистецтва, знайдені в особняку в селі Гореничі

Кримські татари запропонували священикам Української Православної Церкви Київського Патріархату здійснювати богослужіння в мечетях Криму.

Про це заявив прес-секретар УПЦ КП архієпископ Євстратій (Зоря).

"Якщо не буде можливості нам, нашим священикам і парафіянам молитися у своїх храмах, то вони нададуть місце в мечетях, - заявив Зоря. - І запевнили ,

40 років тому угорський скульптор та винахідник Ерньо Рубік винайшов одну із найпопулярніших інтелектуальних ігор – кубик Рубіка.

Традиційний кубик має 6 граней 3х3, кожна з яких має свій колір, нагадує 5 канал.

Всього у світі продано більше 350 мільйонів екземплярів іграшки. Любителі головоломки регулярно влаштовують змагання зі спідкубінгу – на шви

Після ухвалення змін до закону "Про судоустрій", одним з авторів якого є депутат-"регіонал" Володимир Олійник, черкащани знайшли відео, як цей політик на мітингах 2004 року кричав "Зека геть!".

Схоже відео

У мережі з'явилося відео, де кандидат у президенти Віктор Янукович закликає громадян України повставати для захисту своїх прав.

Схоже відео

Сторінка 1 із 2