ЦВК опублікувала списки кандидатів у депутати Підгородненської міської ради: списки

ЦВК опублікувала списки кандидатів у депутати Підгородненської міської ради: списки

Центральна виборча комісія опублікувала списки кандидатів у депутати Підгородненської міської ради. До Підгородненської міської ради балотуються кандидати у депутати від 15 політичних партій: політична партія «Аграрна партія України», політична партія «Громадська Сила»,  політична партія «Слуга Народу», політична партія «Блок Вілкула «Українська Перспектива»», політична партія «Зелених України», політична партія «За майбутнє», політична партія «Голос», політична партія «Опозиційна платформа - За життя», політична партія «Сила і Честь», політична партія «Радикальна партія Олега Ляшка», політична партія «Європейська Солідарність», політична партія «Пропозиція», політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», політична партія «Громадянська позиція», політична партія «Наш Край».

 

Партія «Аграрна партія України»

            Река Анатолій Васильович      

            Костенко Віталій Вікторович  

            Бобров Вадим Олексійович    

4             Драган Любов Анатоліївна      

            Самойленко Тетяна Петрівна

6             Матюнка Ігор Зіновійович       

7             Угнич Ігор Миколайович          

8             Терновський Андрій Миколайович    

9             Гузь Валентина Іванівна           

10           Старишко Ганна Петрівна        

11           Река Анатолій Анатолійович  

12           Дарчич Олександр Олександрович   

13           Харламов Сергій Іванович       

14           Бесталанна Катерина Олексіївна         

15           Голубицька Катерина Костянтинівна

16           Роговий Володимир Олексійович       

17           Богменко Григорій Антонович              

18           Голуб Олександр Михайлович             

19           Перетятько Альона Сергіївна

20           Матюнка Вікторія Володимирівна

21           Гуртовий Віталій Леонідович 

22           Осін Павло Іванович   

23           Лапа Олександр Михайлович               

24           Когуна Ніна Володимирівна   

25           Білик Юлія Михайлівна             

26           Безкібальний Сергій Володимирович

 

Партія «Громадська сила»

1             Теслюк Ігор Миколайович      

2             Булах Михайло Михайлович 

3             Драган Юрій Миколайович    

4             Нємцева Марія Василівна        

            Гетьман Вікторія Вікторівна    

6             Муха Костянтин Олексійович

7             Таран Володимир Іванович    

            Кошель Микола Петрович      

9             Левченко Олена Сергіївна      

10           Чорна Наталя Іванівна

11           Барабан Микола Федорович 

12           Дерев’янко Назар Віталійович              

13           Кружилін Володимир Миколайович

14           Калина Аліна Валеріївна          

15           Лінська Євгенія Володимирівна

16           Ярина Олександр Вікторович

17           Русяєв Геннадій Вікторович    

18           Спицький Олександр Іванович             

19           Муха Анастасія Олександрівна             

20           Гладка Світлана Василівна       

21           Бут Анатолій Пантелеймонович          

22           Таран Олег Якович      

23           Сулима Алла Миколаївна        

24           Просяник Наталія Василівна   

25           Заблуда Клавдія Трохимівна  

26           Босяков Євген Вікторович

 

Партія «Зелених України»

            Старосельський Михайло Святославович      

2             Козлова Антоніна Віталіївна   

3             Карлін Дмитро Валерійович  

4             Бут Олег Вікторович   

            Степовик Людмила Петрівна

6             Городецький Ігор Олександрович      

7             Ляхова Юлія Миколаївна         

8             Кузнець Владислав Андрійович           

9             Сотула Карина Миколаївна    

10           Клименко Андрій Олексійович            

11           Колєснік Тетяна Миколаївна

12           Рудік Вадим Михайлович

13           Аксюта Наталія Петрівна          

14           Сіромашенко Дмитро Миколайович

15           Язиковський Юрій Олександрович     

16           Колісник Карина Віталіївна

17           Пометун Сергій Володимирович         

18           Чеботарьова Яна Олександрівна

19           Барабан Роман Анатолійович            

20           Сиряний Віктор Іванович         

21           Скряга Дар’я Володимирівна 

22           Щусь Валентин Миколайович              

23           Старишко Ольга Василівна

 

Політична партія «Блок Вілкула «Українська перспектива»

1             Пришедько Юрій Олексійович             

            Моргун Віталій Юрійович        

3             Геленко Віктор Андрійович

4             Зайцева Юлія Федорівна          

5             Щепет Олена Павлівна             

6             Криворучко Євгеній Васильович          

            Манзя Сергій Вікторович         

8             Хланта Юлія Миколаївна         

            Литвиненко Вікторія Сергіївна              

10           Олійник Ігор Іванович

11           Щепет Іван Анатолійович        

12           Царик Валерій Олександрович            

13           Мехеда Юлія Сергіївна             

14           Вязова Вікторія Іванівна            

15           Голік Наталія Леонідівна          

16           Мигай Володимир Юхимович              

17           Драган Юлія Вікторівна             

18           Сендецька Надія Вячеславівна             

19           Резніченко Андрій Сергійович              

20           Закладна Людмила Миколаївна          

21           Шевченко Ігор Вікторович      

22           Сірик Юлія Григорівна

23           Книш Олександр Миколайович           

24           Заскока Наталія Вікторівна      

25           Касян Олександр Васильович

 

Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

1             Резворович Владислав Олегович        

            Кісенко Любов Василівна         

            Мудрак Максим Русланович 

4             Петриченко Сергій Анатолійович       

5             Ставічнюк Альвіна Нізамієвна

6             Лісниченко Ігор Володимирович        

            Вершина Антон Олегович       

8             Гвоздікова Валентина Анатоліївна      

9             Тронь Світлана Іванівна            

10           Вершина Анастасія Юхимівна

11           Різник Денис Юрійович            

12           Гарбовський Дмитро Станіславович  

13           Горяйнов Марк Сергійович     

14           Старишко Ірина Олексіївна     

15           Шульга Оксана Валеріївна       

16           Морозкін Роман Михайлович              

17           Лисичкін Сергій Станіславович             

18           Сінєгіна Ірина Анатоліївна       

19           Яковлева Катерина Володимирівна

20           Маркова Олена Миколаївна

21           Чепіжко Олександр Валентинович    

22           Бабенко Віталій Сергійович

23           Рублевський Віталій Сергійович          

24           Сінєгіна Альона Анатоліївна   

25           Левченко Ольга Вікторівна

26           Гордина Ігор Вячеславович

 

Політична партія "Голос"

1             Тітарєв Владислав Олександрович     

2             Дмитрієв Максим Володимирович    

            Лавренко Станіслав Анатолійович      

            Краснощок Оксана Олександрівна     

5             Щербина Ольга Юріївна

            Будянський Сергій Миколайович        

7             Остроух Олександр Володимирович

8             Катриченко Іван Сергійович   

            Сарман Світлана Леонідівна   

10           Коновець Марина Анатоліївна             

11           Мініч Сергій Анатолійович      

12           Чередніченко Олександр Анатолійович         

13           Должанська Тетяна Олександрівна   

14           Філіпова Наталія Миколаївна 

15           Лапа Владислав Олександрович         

16           Сергєєв Олександр Андрійович           

17           Котова Ірина Євгенівна             

18           Бессалов Станіслав Денисович             

19           Ковальчук Оксана Юріївна      

20           Лінська Віта Василівна

21           Чулічкова Альона Володимирівна

22           Должанський Сергій Вікторович          

23           Подгорна Олена Євгенівна     

24           Зайцев Віктор Ігорович             

25           Спицький Павло Васильович 

26           Козир Олександра Миколаївна

 

Політична партія "Громадянська позиція"

1             Скубченко Сергій Миколайович          

2             Власюк Іван Іванович 

3             Бойко Ольга Андріївна              

4             Лахтюк Володимир Володимирович

            Кіріченко Вікторія Віталіївна

6             Лінський Владислав Сергійович           

7             Сальникова Вікторія Миколаївна

8             Висоцький Ігор Оттович           

            Муха Сергій Сергійович            

10           Пащенко Юлія Сергіївна           

11           Мовчан Наталія Василівна       

12           Коваль Володимир Геннадійович       

13           Шмалько Євген Володимирович         

14           Сірик Людмила Станіславівна

15           Анголенко Олена Юріївна       

16           Криворучко Юрій Олексійович             

17           Ткаченко Микола Миколайович         

18           Олійник Вікторія Вікторівна    

19           Яковець Юлія Сергіївна             

20           Мосеєвських Олександр Олександрович      

21           Черкасс Оксана Іванівна

22           Олійник Анатолій Іванович

 

Політична партія «Європейська солідарність»

1             Константинов Геннадій Васильович   

2             Пашковський Валентин Вацлавович  

            Кулибаба Олександр Валерійович     

4             Філоненко Олена Валеріївна 

5             Соколенко Олена Геннадіївна              

            Вишневецький Микола Анатолійович             

7             Кукліцький Олексій Володимирович

9             Броцька Інна Вадимівна           

10           Данько Раїса Тимофіївна          

11            Виноградов Ярослав Володимирович              

13           Нагорний Євгеній Володимирович     

14           Кесарева Марина Михайлівна             

15           Меркулова Ганна Вікторівна  

16           Бегма Олексій Миколайович 

17           Журавльов Андрій Сергійович              

18           Жеглов Володимир Анатолійович      

19           Вітка Наталія Євгеніївна            

20           Борисова Любов Петрівна       

21           Лук’яненко Сергій Григорович             

22           Байрак Ірина Сергіївна              

23           Пашковський Анжей Вацлавович

 

Політична партія «За майбутнє»

1             Старишко Віктор Сергійович  

            Коваль Микола Анатолійович              

3             Барабан Володимир Миколайович

4             Дворніченко Лариса Петрівна              

            Мостова Тетяна Іванівна          

6             Прохода Олександр Йосипович          

7             Журавльова Людмила Анатоліївна    

            Гайдук Микола Миколайович

            Максименко Дмитро Олександрович              

10           Жмурко Олена Вікторівна       

11           Єрошенко Олександр Вікторович       

12           Петренко Наталія Олександрівна       

13           Гайдук Григорій Леонідович   

14           Сльота Наталія Сергіївна          

15           Перебийніс Назар Вікторович               

16           Потягайло Володимир Васильович    

17           Сапай Аліна Володимирівна  

18           Слуцький Сергій Миколайович            

19           Подгайна Тетяна Олександрівна         

20           Дерев Янко Василь Васильович           

21           Волок Лідія Олексіївна              

22           Кухар Петро Юрійович              

23           Вишар Валентина Володимирівна      

24           Сендецький Сергій Анатолійович       

25           Жмурко Анна Федорівна         

26           Журавльов Роман Сергійович

 

Політична партія «Наш Край»

2             Пришедько Дмитро Олексійович       

3             Свєчкіна Алла Іллівна

4             Сірик Олександр Васильович

5             Куксенко Марія Михайлівна  

6             Чепраков Іван Ігорович            

7             Ширяєв Дмитро Анатолійович             

            Сазонова Марина Олександрівна       

9             Кондрашова Вікторія Олексіївна          

10           Осипова Оксана Павлівна        

11           Білошицький Едуард Васильович        

12           Кострицький Костянтин Петрович      

13           Муха Михайло Михайлович

14           Марченко Аліна Юріївна          

15           Ляхова Тетяна Анатоліївна      

16           Бабенко Станіслав Васильович             

17           Акінін Григорій Михайлович  

18           Діденко Євгенія Володимирівна          

19           Капітонова Марина Сергіївна

20           Світюха Олена Анатоліївна     

21           Мамедов Тельман Камаладдин Огли               

22           Заскока Олег Миколайович   

23           Латашов Олексій Олександрович       

24           Волок Олена Дмитрівна           

25           Коротка Тетяна Валеріївна      

26           Досенко Андрій Валерійович

 

Політична партія «Опозиційна Платформа – За Життя»

1             Зібарев Володимир Юрійович              

2             Саричева Наталія Вячеславівна            

3             Сиряна Світлана Василівна      

4              Кроленко Олександр Миколайович

            Бабенко Євген Олександрович            

6             Семенюк Микола Олександрович     

            Мірзаханов Роман Камільйович          

8             Войтенко Віра Вікторівна         

9             Паленко Юлія Василівна          

10           Лагута Лариса Михайлівна      

11           Шепелєв Ігор Ігорович             

12           Заволока Борис Володимирович

13           Приходько Сергій Іванович    

14           Тімковська Тетяна Едуардівна               

15           Кроленко Алла Миколаївна   

16           Безбатько Олександр Олександрович             

17           Кропова Руслан Григорович

18           Качур Сергій Миколайович    

19           Оберняк Ігор Анатолійович    

20           Коваль Юлія Олегівна

21           Олійник Ірина Миколаївна     

22           Шевцова Катерина Миколаївна           

23           Клименко Василь Миколайович

24           Циба Марина Геннадіївна

 

Політична партія «Пропозиція»

1             Горб Андрій Іванович 

2             Кузьменко Галина Василівна 

3             Кучма Роман Михайлович      

4             Рижко Оксана Олександрівна               

5             Оліфер Віталій Леонідович     

6             Говоруха Владислав Анатолійович     

            Філіпенко Микола Володимирович   

8             Хільшлєйн Оксана Ігорівна     

9             Галушко Дмитро Віталійович 

10           Донець Анна Віталіївна             

11           Козинець Інна Іванівна             

12           Жадан Олег Михайлович        

13           Падашуля Андрій Григорович               

14           Петрова Яна Іванівна  

15           Ткачов Сергій Володимирович             

16           Бриженюк Світлана Миколаївна         

17           Гагарін Олександр Васильович             

18           Савченко Андрій Борисович  

19           Драган Віра Андріївна

20           Козакова Оксана Олександрівна         

21           Овчаренко Олена Володимирівна     

22           Комар Ірина Юріївна  

23           Роменський Євген Миколайович        

24           Сікора Олександр Миколайович         

25           Киричок Андрій Анатолійович              

26           Стешенко Євгенія Вячеславівна

 

Політична партія «Радикальна Партія Олега Ляшка»

            Киричок Сергій Володимирович         

            Слуцький Віталій Іванович      

3             Слуцька Тетяна Василівна       

4             Юнкевич Олександр Олексійович      

            Коломієць Інна Віталіївна        

6             Чорний Дмитро Геннадійович              

7             Чуба Віктор Михайлович         

8             Куроп Владислава Володимирівна     

            Дегтярук Ірина Анатоліївна    

10           Семак Людмила Іванівна         

11           Могильда Ігор Петрович          

12           Бондар Валерій Віталійович

13           Мунтян Юрій Миколайович

14           Ярова Любов Анатоліївна        

15           Німетулаєва Ніяра Рустемівна              

16           Кияшко Сергій Григорович      

17           Войтенко Михайло Петрович               

18           Тарасова Лідія Іванівна              

19           Науменко Ольга Валентинівна             

20           Возовик Ольга Михайлівна     

21           Мірзалієв Ренат Мааріфович 

22           Забронюк Володимир Іванович           

23           Берда Юрій Олексійович         

24           Сологуб Ірина Вікторівна         

25           Підорич Юлія Олегівна              

26           Денисенко Олександр Сергійович

 

Політична партія "Сила і Честь"

            Слуцький Владислав Валентинович  

2             Гончарук Валентина Валентинівна     

3             Жадан Владислав Миколайович         

4             Котова Яна Сергіївна   

5             Солод Сергій Федорович         

6             Сипіта Тамара Миколаївна      

            Бутенко Вячеслав Вікторович

            Чайка Алім Костянтинович

9             Слуцька Світлана Олексіївна  

10           Ігнатенко Андрій Миколайович           

11           Река Галина Анатоліївна          

12           Слуцький Валентин Миколайович     

13           Курочка Вадим Володимирович          

14           Рухлінська Олена Вадимівна 

15           Шуляк Василь Дмитрович       

16           Надкринична Лілія Вікторівна

17           Курочка Віталій Володимирович         

18           Березанська Тетяна Миколаївна         

19           Голубничий Павло Вікторович              

20           Криворучко Сергій Володимирович

21           Волок Наталія Миколаївна      

22           Баштанник Олександр Віталійович    

23           Полуектова Ірина Сергіївна    

24           Нерівна Юлія Михайлівна       

25           Деркач Іван Дем’янович          

26           Друзь Інна Юріївна

 

Політична партія «Слуга Народу»

1             Ворон Роман Олександрович               

2             Чивіт Тетяна Василівна              

3             Волок Ксенія Віталіївна             

4             Расков Матвій Сергійович       

5             Маторін Олександр Авенірович          

6             Крошка Марія Валеріївна        

7             Сікідін Денис Володимирович              

            Оліфер Віталій Іванович           

9             Вольніков Олександр Олександрович             

10           Рєзнік Юлія Вікторівна               

11           Шльом Сергій Миколайович 

12           Кравченко Володимир Олександрович          

13           Лозіна Руслана Сергіївна          

14           Редьков Андрій Олегович       

15           Кузнець Галина Миколаївна  

16           Ткачук Сергій Володимирович             

17           Щедрова Карина Сергіївна      

18           Дяченко Кирило Олександрович        

19           Фоменко Анна Костянтинівна               

20           Купренко Інна Анатоліївна     

21           Іваниця Галина Юріївна

 

Всього у списках зареєстровано  369 кандидатів у депутати до Підгородненської міської ради. Детальну інформацію про кандидатів ви можете знайти на офіційному сайті Центральної виборчої комісії (ЦВК) - Список кандидатів в депутати на офіційній сторінці ЦВК

 

Нагадуємо, місцеві вибори-2020 у Підгородненській ОТГ відбудться 25-го жовтня.

Поділитися :

Додати новий коментар

 Ваш коментар успішно надісланий. Дякуємо!   Оновити
Помилка. Будь ласка, спробуйте ще раз

Бланк замовлення

 Ваше замовлення надіслано успішно. Ми зв’яжемося з вами якнайшвидше.
Помилка. Будь ласка, спробуйте ще раз